Продам ИЖ-54

Статус
Закрита.

BOOS

Слідопит
Продам двухствольное бескурковое охотничье ружье ИЖ-54 дата изготовления 10.04.1965 года, калибр 12/70, стволы 730 мм, сверление чок получок, стволы чистые. Остальное состояние ружья видно по фотографиям. Оружие зарегистрировано Каховский ОП ГУНП. Цена - 9000 грн., обоснованный торг, тел. 095-696-6469.
 

Вкладення

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Вибачаюсь,але в чому суть насміхань? З Пов.!!!!
Суть в тому,що рушнички є з зовнішніми або внутрішніми курками, а без курків вона взагалі не зможе стріляти. Хоча всі називають безкурковими,рушниці з внутрішнім розташуванням курків.
 

NickTN

Мисливець
Ось,все на свої місця стало,а автор все зрозумів))),дякую всім за розуміння,в першому повідомлені все було видно,з Пов.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а кому оно надо без курков? на стену только...
а чого насміхаєтесь??? був термін безкуркове, особливо в часи, коли куркових була переважна більшість, а ІЖ-54 позиціонувалась самим заводом як безкуркове
pasp0.gif

паспорту повірите?!!! чи воно по паспорту мало не стріляти!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
а чого насміхаєтесь??? був термін безкуркове, особливо в часи, коли куркових була переважна більшість, а ІЖ-54 позиціонувалась самим заводом як безкуркове
Переглянути вкладення 256574
паспорту повірите?!!! чи воно по паспорту мало не стріляти!!!
А вже потім,коли стало 50х50,то зброя розділилась по конструктивних особливостях на -внутрішньокуркові і зовнішньокуркові!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
та почекайте, паспорт... розкрийте його, може там електрозапалювач вписаний!
Може, якщо вписаний!!Пью це мисливський форум,а не журнал "Мурзилка"!!Думаю різницю Ви вловите?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
та почекайте, паспорт... розкрийте його, може там електрозапалювач вписаний!
Може, якщо вписаний!!Пью це мисливський форум,а не журнал "Мурзилка"!!Думаю різницю Ви вловите?
что-то связи не уловил...
А Ви знайомтесь з форумом об"ємно,а не "будочно",-що близко і що моє те читаю,а решта "что-то связи не уловил..."!!Тримайтесь напрямку теми,а не ремонтної бригади, тоді будуть вловлюватись всі її напрямки!!
 
Статус
Закрита.
Зверху