Продам ИЖ-54

Статус
Закрита.

Tolik2012

Мисливець
Продам ИЖ-54 12 калібру.
Зареєстровано та знаходиться в м. Канів, Черкаська обл.
Рік випуску 1968 (буква“С”), дульні звуження: правий ствол - 0.5 мм, лівий ствол - 1 мм, довжина патронника 70 мм В обох стволах є раковини. Шат відсутній. Довжина стволів 730 мм. Модель з брандтрубками, але бойки чомусь не відбиваються (пружинки на місці).
В комплекті віддам чохол, ремінь та 2 запасні бойки.
Продаж тільки через дозвільну.
Ціна 4000 грн.
 

Вкладення

Tosha Hunter

Мисливець
Неплохое ружье зачем так дёшево продавать? За такие деньги ничего себе не купишь!
 

Tosha Hunter

Мисливець
Ещё сутки не прошли с момента подачи обьявления! кто ночью станет в очередь? А ценители действительно хорошего советского ружья я думаю не заставят себя ждать с ув.
 

Tolik2012

Мисливець
З приводу утилізаціі, по зокону Ви праві, але не піднімається рука знищити річ яка при нормальній експлуатаціі прослужить ще довго. У мене дана рушниця з 2013 року, полював тільки з нею і ніяких змін в стволах за даний час не відбулося, головне не забувати вчасно чистити. Продаю по причині того, що купив ИЖ-58 у відмінному стані та напівавтомат а місця для зберігання трьох одиници не маю.
 

Tosha Hunter

Мисливець
Чего чего а грамотных советчиков тут всегда хватало! Если Вы плохо разбираетесь в состоянии оружия свозите его к грамотному оружейному мастеру пусть даст ему реальную оценку!Это все таки вещь а не китайское говно! С. ув.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Якою має бути рушниця в технічно-справному стані тут на форумі знають.Хто має бажання той придбає...Але його потрібно довести до "пуття"./заміна брандтрубок і.т.д.../ Так що яка ціна і за скільки буде продано рушницю, час покаже...
Після "реставрації" новим власником ,вийде робоча рушниця для полювання в любих погодніх умовах...
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я вже двом своїм мисливцям з сусідніх районів запропонував пока резерв не ставляю...( думають )
 

Trigal

Снайпер
Интересный у нас народ: дорого - плохо, дёшево - еще хуже :)
Это не цена, а символическая плата за ИЖ-54 на сегодняшний день. Два бака бензина, да и то второй - не полный ))
Сыпок в стволах? Да по барабану тот сыпок - оно с ним еще 100 лет стрелять будет. И на бое сыпь никак не сказывается. У отца такое, с "сыпком" - уже лет 40, Наверно таким и купил. Стреляет, не жалуется. Если бы было поддутие - это уже в утиль, а так - ружьё как ружьё.
Удачной продажи!
 

Tolik2012

Мисливець
Интересный у нас народ: дорого - плохо, дёшево - еще хуже :)
Это не цена, а символическая плата за ИЖ-54 на сегодняшний день. Два бака бензина, да и то второй - не полный ))
Сыпок в стволах? Да по барабану тот сыпок - оно с ним еще 100 лет стрелять будет. И на бое сыпь никак не сказывается. У отца такое, с "сыпком" - уже лет 40, Наверно таким и купил. Стреляет, не жалуется. Если бы было поддутие - это уже в утиль, а так - ружьё как ружьё.
Удачной продажи!
Дякую.
 
Статус
Закрита.
Зверху