Продам ИЖ 57

Статус
Закрита.

Polish maks

Новачок
Доброго дня всім, отже так начитався про ті бойки не знаю що думати! хто може конкретно написати добре це чи погано чи немає різниці!?
 

beton2464

Мисливець
В Иж-57 бойки должны быть утоплены заподлицо со лбом колодки
Але наблюдаючи за данною моделею по інтернету майже половина (котрі продавались) були без відбою.Нічого страшного,просто при зношенні УСМ бійки при відкриванні можуть чіпляти бойки,тим самим затруднювати відкривання рушниці. І тоді треба бути обережним якщо станеться осічка.
 

Polish maks

Новачок
Прошу вибачення у автора теми за переписку але я тільки планую стати мисливцем родом з КП тому для мене це був би гарний варіант (ціновий) і це перша рушниця тому цікавить кожна дрібничка, якщо прийму рішення чи може мій товариш зв'язатись з Вами за вказаним номером і оглянути рушницю?
 

Роман1977

Мисливець
Прошу вибачення у автора теми за переписку але я тільки планую стати мисливцем родом з КП тому для мене це був би гарний варіант (ціновий) і це перша рушниця тому цікавить кожна дрібничка, якщо прийму рішення чи може мій товариш зв'язатись з Вами за вказаним номером і оглянути рушницю?
Звичайно можна.
 

vlad88

Мисливець
Так и в тоз 34 курки безотбойные, бойки также торчат. Все это фигня... На иж 57полюбому есть пружинки На бойках, и при взведенных курках, эти пружинки отодвинут заподлицо бойки. Цена нормальная.
 
Статус
Закрита.
Зверху