Продам ИЖ58М 12кал 1970 года

sergey_hnd

Новачок
ИЖ58М 12 кал 1970 года. Практично нове. Виготовлялось під замовлення на заводі. Оптика німецька carl zeiss. Номер оптики відповідає номеру рушниці. Рушниця зареєстрована в Києві. В ціну рушниці входить чохол та пантронтаж що на фото. Без оптики рушниця не продається.
Ціна 1000$
0674019202
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Виготовлялось під замовлення на заводі.
Возможно в ГДР? Распространенная практика среди советских офицеров ГСВГ в те годы: ставить на советские гладкостволки оптику. Под пулю Треффер, например.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ИЖ58М 12 кал 1970 года. Практично нове. Виготовлялось під замовлення на заводі. Оптика німецька carl zeiss. Номер оптики відповідає номеру рушниці. Рушниця зареєстрована в Києві. В ціну рушниці входить чохол та пантронтаж що на фото. Без оптики рушниця не продається.
Ціна 1000$
0674019202
Заводской паспорт на ружье есть?
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Dedushka

Снайпер
Зачем вообще нужна оптика на гладкоствольное ружье? Ведь пуля на 50-70 метров уже меняет свою траекторию полета. С такими ружьями чаще стреляют дробовыми снарядами.
 

sergey_hnd

Новачок
Рушниця ІЖ-58М 1971р збережина практично нова на полювані не була це подарок кріплення під отику на планці зроблено дуже добре .Рушниця дуже приложиста до плеча.Рушницю треба бачити кого цікавить можна вислать більше фото на Vіber.
 

gaudi

Слідопит
Возможно в ГДР? Распространенная практика среди советских офицеров ГСВГ в те годы: ставить на советские гладкостволки оптику. Под пулю Треффер, например.
мені попадали такі рушниці.з ГДР.знайомі офіцери розповідали (на рівні вільнонайманих.прапорщиків)купували із нарізною вставкою.по закіченні контракту вставка продавалась.а рушниця і оптика іхала в союз....я сам тут купував такі комплекти заради оптики....
 

Hovarf

Слідопит
мені попадали такі рушниці.з ГДР.знайомі офіцери розповідали (на рівні вільнонайманих.прапорщиків)купували із нарізною вставкою.по закіченні контракту вставка продавалась.а рушниця і оптика іхала в союз....я сам тут купував такі комплекти заради оптики....
Скоріш за все так і було з даною рушницею. Без нарізної вставки нема ніякого сенсу ліпити оптику на гладкі стволи.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Без нарізної вставки нема ніякого сенсу ліпити оптику на гладкі стволи.
Тим не менше, оптика на гладкоствол ставилась навіть з заводу. І без ніяких додаткових нарізних вставок.
А сучасні кулі для гладкоствольних рушниць тим більше дозволяють її використовувати для точного, прицільного пострілу на 50+ метрів.
 

Hovarf

Слідопит
Тим не менше, оптика на гладкоствол ставилась навіть з заводу. І без ніяких додаткових нарізних вставок.
А сучасні кулі для гладкоствольних рушниць тим більше дозволяють її використовувати для точного, прицільного пострілу на 50+ метрів.
Можливо й так. Спорити не буду, бо не вважаю себе великим знавцем зброї. Але я ніде не читав, не бачив і не чув, що радянська ИЖ 58 (про яку йде мова в даному випадку) виготовлялась з заводським встановленням оптичного прицілу. Якщо дасьте зсилку на цю інформацію, буду Вам дуже вдячний.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я не говорив конкретно про ІЖ-58, а от окремі ІЖ-27 йшли з заводу з оптичним прицілом у комплекті. Звичайно, без ніяких нарізних вставок. Також до ІЖів випускались спеціальні заводські кріплення до оптики. Як оце, наприклад
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/derzhatel-opticheskogo-pritsela-dop-izh-IDPe15B.html
 
Зверху