Продам Иж-54 оригінал

Статус
Закрита.

fafuna69

Новачок
Продам ружйо Иж-54 ...1967 р... в оригіналі не розбиралось зовсім нічого стволи дзеркало шату немає зовсім ружйо зберігалося постійно в сейфі стан нового ружя !!!більше фото можу скинути на вайбер Продажа срочна так як потрібні кошти !! ціна 15500 грн ТОРГ !!!Продаж тільки через дозвільну систему !!! Ружйо зареєстроване в Хмельницькій обл...0967823094 Вячеслав !!!
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
Ствольна коробка в "белом виде" А де ж лакове покриття, якщо рушниця в стані нової, та зберігалась постійно в сейфі?
ИЖ 54 випускались як в кольоровому гартуванні так і під лаковим покриттям, термічно обробленим.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

mulyavchik

Снайпер
Шановні форумчани тут вже нераз писалось про те що поняття ідельного та нового стану у кожного різне. А Ви шан. пане fafuna подивіться обьяви других людей які продають зброю дійсно у відмінному та оригіналсьному стані, порівняйте зі своєю,та не пишіть ніколи більше такої херні.
 

fafuna69

Новачок
Продаж срочна кажда людина торгується а ви не торгуєтесь зразу продажа не срочна з такою ціною Стволи 730 фото колодки можу кинути на вайбер
 

Leodr

Снайпер
Не у всех есть вайбер и не все им пользуются. Скиньте фото лба!
 

fafuna69

Новачок
ціна буде менша набагато і я попросив викінути на продаж це не я писав
 

Вік71

Снайпер
Редагувати вже неможливо, просто вкажіть зміни і добавте фото окремим постом.
 

fafuna69

Новачок
вибачте це просто друга попросив він понаписував всяке но ружйо непогане доглянуте придлагайте свою ціну срочно треба гроші
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Так це Ваша рушниця, чи Вашого друга? А то якісь хороводи виходять. Хто власник, а хто посередник?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Статус
Закрита.
Зверху