Продам ТОЗ 34Р 1981 г.в.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пане baron87 за два останніх дні роботи на нашому форумі ви вже встигли пересчваритись з половиною форумчан,а це не допустимо Правилами форуму і взагалі етикетом спілкування,а тому попереджаю Вас востаннє про стримування емоцій і дотримання Правил форуму!!Тему почистив від флуду і явних порушень в спілкуванні.
 

Panters

Снайпер
Пане baron87 за два останніх дні роботи на нашому форумі ви вже встигли пересчваритись з половиною форумчан,а це не допустимо Правилами форуму і взагалі етикетом спілкування,а тому попереджаю Вас востаннє про стримування емоцій і дотримання Правил форуму!!Тему почистив від флуду і явних порушень в спілкуванні.
Вибачаюсь, але пора вже не попереджати а банити, надоїв вже як гірка редька!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я попередив його востаннє,а робити висновок лишається за ним!!
 

baron87

Новачок
Пане baron87 за два останніх дні роботи на нашому форумі ви вже встигли пересчваритись з половиною форумчан,а це не допустимо Правилами форуму і взагалі етикетом спілкування,а тому попереджаю Вас востаннє про стримування емоцій і дотримання Правил форуму!!Тему почистив від флуду і явних порушень в спілкуванні.
Пане АРГО я вибачаюсь за свою відвертість, але багато людедей не мають грошей так як я. Я хочу щоб людина перж ніж покупляти ружйо прослухалась до відвертх коментарів, перше чим купляти тоз 34 яб порадився, і,т.д.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Попереджаю востаннє-флуд і підняття теми неінформатикою заборонені Правилами,це для тих хто їх не читав,а тому міри будуть прийматись до всіх хто їх порушує!!Тема про продаж,а значить питання-відповіді лише в його рамках.
 

Смак

Мисливець
скажіть, на якій відстані від казенної частини стволів знаходиться баланс
 

StuDenT1

Мисливець
Кажется держал данный ТОЗ я в руках. И в ответ на пост вопрос выше - не знаю почему, но если это тот Тоз, то он какой-то очень лёгкий. Хотя я их и не люблю, но ложится он довольно неплохо.
 

Panters

Снайпер
Кажется держал данный ТОЗ я в руках. И в ответ на пост вопрос выше - не знаю почему, но если это тот Тоз, то он какой-то очень лёгкий. Хотя я их и не люблю, но ложится он довольно неплохо.
Тозик толковий , може трохи задорого, але вартий уваги !
 
Зверху