Продам Тоз-34 ЕР

Статус
Закрита.
А я от неё в эйфории!!!! Задумываюсь купить ещё одну такую-же, нашол 1979 года, от первого владельца, настрел около 30 патронов! Моё 1984г. С ув.
 

Viktor95

Мисливець

Viktor95

Мисливець
Можливо, але я себе гарним стрільцем не вважаю і зовсім мазилом я не є, Іж 27 це перша рушниця яку я взяв в руки в 6 років. Рушниця, як жінка для кожного різна і кожен вибирає за своїми потребами! З повагою!
 

Viktor95

Мисливець
Ціна 14000грн, плюс бонуси шкіряний чохол та патронташ, 10 латунних і 100 пластикових одностріл гільз і шомпол.
 

Viktor95

Мисливець
Той хто приїде з далеку, зустріну на вокзалі поїдемо перереєструємо і відвезу назад на вокзал.
 

василь довжик

Слідопит
Вибачте,що втручаюсь і трішки не по темі.Судячи з ваших слів ви хочете щось зі зміними чеками.Була в мене рушниця тоз-34,по качці важко але патрони дисперсант вдало справлялись с чеком і усиленим чеком.А от на зайчика супер,головне не спішити.Зараз купив собі Ата Армс нео12,так с тими зміними чеками не дуже попадаю.Радять вкрутить полу чек і не морочить собі і людям одне місце.Так от в планах придбати двустволочку на зайчика,дуже подобаеться полювати на нього.Як би був досвіт такий як зараз не продав би,а просто купив би автомат і все.
 

Viktor95

Мисливець
Вибачте,що втручаюсь і трішки не по темі.Судячи з ваших слів ви хочете щось зі зміними чеками.Була в мене рушниця тоз-34,по качці важко але патрони дисперсант вдало справлялись с чеком і усиленим чеком.А от на зайчика супер,головне не спішити.Зараз купив собі Ата Армс нео12,так с тими зміними чеками не дуже попадаю.Радять вкрутить полу чек і не морочить собі і людям одне місце.Так от в планах придбати двустволочку на зайчика,дуже подобаеться полювати на нього.Як би був досвіт такий як зараз не продав би,а просто купив би автомат і все.
Дякую за настанову і пораду, але рушницю зі змінними звуженням розглядаю, але на першому плані Іж27-16 калібру. ТОЗ-34 має багато плюсів і імінусів і є дуже гарною рушницею, але я так і не потоваришував з нею і зрозумів що вона мені не по душі. Я починав свій мисливський шляхом ще дитиною з иж 27 тому він мені блище до душі. З повагою.
 

василь довжик

Слідопит
Я починав свій мисливський шляхом ще дитиною з иж 27 тому він мені блище до душі. З повагою.
Так і мені говорять старожили мисливці,що першу рушницю будеш пам'ятати і все одно поставиш в сейф те з чого починав.Здається смішним але як не крути а в цьому щось є.Ну це вже зовсім друга історія.Вдалого продажу.З Пов.
 

Viktor95

Мисливець
Так і мені говорять старожили мисливці,що першу рушницю будеш пам'ятати і все одно поставиш в сейф те з чого починав.Здається смішним але як не крути а в цьому щось є.Ну це вже зовсім друга історія.Вдалого продажу.З Пов.
Дякую. З Повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху