Продам мисливський костюм Hallyard Lungau

Статус
Закрита.

Не жадний

Новачок
Продам НОВИЙ мисливський костюм Hallyard Lungau на холодну пору року. Розмір 52. Детальні характеристики всі тут - https://ohota-tovar.com.ua/shop/product/kostyum-hallyard-lungau .
Причина продажу - не знадобився, маю інший одяг, хай комусь ліпше служить в лісі, ніж лежить в мене шафі). Костюм класний, ціна хай буде 5 тис. грн. Знаходиться в Луцьку, відправлю НП. 0506478751, Олександр.
IMG_0930.JPG
IMG_0931.JPG
IMG_0930.JPG
IMG_0931.JPG
IMG_0932.JPG
IMG_0933.JPG
IMG_0935.JPG
IMG_0936.JPG
IMG_0937.JPG
IMG_0938.JPG
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Чи можливо відправити для примірки за мій рахунок?
 

Не жадний

Новачок
Безумовно. Як тут без примірки. Але для того, щоб зекономити в першу чергу Ваш і свій час пропоную Вам спочатку зорієнтуватись на заміри костюму.
IMG_0940.JPG


Перепрошую за своє малярство, але основне тут цифри, в сантиметрах).
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ок, поки чекаю на рішення ветерана форуму фандоринъ
Виноват, не поставил уведомление об ответе в теме, а в ЛС от Вас ничего не поступало. И резерв не озвучивал... Если актуально, подтверждаю желание получить на примерку, но не ранее 10 апреля, когда вернусь в страну. Отправка мне и Вам обратно (если не подойдет) за мой счет. Сохранность вещи и порядочность гарантирую.
 
Останнє редагування:

Не жадний

Новачок
Шановний фандоринъ! У Вашій порядності сумніватись не маю підстав). Але аби між нами не було непорозумінь щодо цієї угоди- вирішив надати Вам можливість визначитись з придбанням навіть за відсутності чітко висловленого Вами резерву. Якщо повернетесь до Неньки, а костюм ще не буде проданий - відправлю.
Костюм далі в продажу.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Шановний фандоринъ! У Вашій порядності сумніватись не маю підстав). Але аби між нами не було непорозумінь щодо цієї угоди- вирішив надати Вам можливість визначитись з придбанням навіть за відсутності чітко висловленого Вами резерву. Якщо повернетесь до Неньки, а костюм ще не буде проданий - відправлю.
Костюм далі в продажу.
Навіть і не знаю, чого Вам побажати: щоб костюм продався якайшвидше (Ваша порядність та людяність просто змушують це зробити), або, навпаки, щоб дочекався мене (ну дуууже сподобався він мені)...
Вирішив побажати Вам міцного здоров'я!
 

Не жадний

Новачок
Навіть і не знаю, чого Вам побажати: щоб костюм продався якайшвидше (Ваша порядність та людяність просто змушують це зробити), або, навпаки, щоб дочекався мене (ну дуууже сподобався він мені)...
Вирішив побажати Вам міцного здоров'я!
Навзаєм)!
 

Не жадний

Новачок
Територіально костюм в Луцьку - в інші міста можу відправити Новою поштою наложеним платежем. Або пропонуйте свій варіант. Попередні заміри костюма є на фото, для орієнтиру.
 
Статус
Закрита.
Зверху