Продам мисливський костюм Hallyard Lungau

Статус
Закрита.

китай

Слідопит
Охотник із Сум , напишіть будьте добрі , малий чи великий на Вас , який у Вас ріст і вага , наперед дякую.
 

Не жадний

Новачок
Охотник із Сум , напишіть будьте добрі , малий чи великий на Вас , який у Вас ріст і вага , наперед дякую.
Не малий і не великий, а якраз по мені. Мій ріст 180 см., вага 95 кг. Всі заміри зробив на малюнку. На всі питання з радістю відповім по телефону, номер якого вказаний у оголошенні.
 

Не жадний

Новачок
Ні, я власник костюму, Олександр з Луцька.
Але якщо Ви хочете про мій костюм почути від охотніка з Сум - перепрошую, що втрутився у Вашу розмову у мої темі про продаж мого костюму. Справді не побачив, що Ви запитуєте саме в нього - вибачте, якщо образив Вас своєю відповіддю.
Р.с. У охотніка з Сум є мої фото в повний зріст в даному костюмі - саме на підставі них він зробив висновок, що йому не підходить розмір - попросіть його, якщо Вам підійде розмір - в нього і купите).
З повагою, Олександр, Луцьк.
 

китай

Слідопит
Ні ніяких образ вмене немає , чоловік написав що не підійшов розмір , а я подумав що він його приміряв і хотів взнати його параметри щоб порівняти із своїми , я так розумію він примірявся по вашому фото , це не примірка, Ви мене нічим не образили , просто не вірно зрозуміли.
 

охотник из Сум

Мисливець
Охотник із Сум , напишіть будьте добрі , малий чи великий на Вас , який у Вас ріст і вага , наперед дякую.
Мне не подошел по длинне рукава.
А там меряйтесь,смотрите и если замеры подходят ,то смело можно брать на примерку.Рост 186 вес 100.
Продавцу удачной продажи.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Прошу на примірку. Порядність гарантую.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Коло замкнулося... Придбав із задоволенням.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Мегаответственный и порядочный форумчанин! Категорически рекомендую "иметь с ним дел"!
 
Статус
Закрита.
Зверху