Продам мисливську рушницю мц 21-12.

Rainbow

Мисливець
Володіти можете, Вам вказали що немає такого ,,зберігання без права використання,,
Де таке сказано. В хронології постів такого немає.
Якщо Ви записалися в "адвокати" то розтлумачте про зареєстровану мисливську зброю активних учасників АТО.
 

Rainbow

Мисливець
Володіти можете, Вам вказали що немає такого ,,зберігання без права використання,,
Де таке сказано. В хронології постів такого немає.
Якщо Ви записалися в "адвокати" то розтлумачте про зареєстровану мисливську зброю активних учасників АТО.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Де таке сказано. В хронології постів такого немає.
Якщо Ви записалися в "адвокати" то розтлумачте про зареєстровану мисливську зброю активних учасників АТО.
Пост номер17, в адвокати ні до кого не наймався, і мови про ато не було
 

Rainbow

Мисливець
Поганий той "адвокат", який не вміє читати-пост №17 спонукає власницю оформляти дозвіл на реалізацію. Рушниця-її законна власність, чому вона повинна продати її за ціною, нижчою за ринкову. Чи не тому, що хтось уже "накинув оком на рушничку". Можливо таке?
Для форумчанина Ангела я нічого не писав, але він вирішив, що мій пост адресований саме йому і на тому "спалився". Можливо адміністрація сайту змінить його статус із "ветерана" на той, що він сам для себе визначив.
Оскільки Ви пан "снайпер" в парі з "ветераном" чомусь не запитали у мене про аргументи на користь мого посту, то тепер я запитую у вас обох вдруге-яка є вмотивована основа для ваших висновків? А питання про учасників АТО є близьким за змістом-зброя, хоча й зареєстрована, тривалий час перебуває без нагляду власника, що говорить закон про це. Ви ж усе знаєте, наведіть відповідні пункти, номери наказів та законів.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Та мені абсолютно все рівно хто за що хоче купити, Ви тут приплели ато яким боком до даної рушниці і до власниці і запитую ще раз що за дозвіл такий на зберігання без права використання для власниці зброї????? Тобто вона може зберігати зброю вдома а стріляти ні? Чи як? І чого Ви так напряглись? Може самі маєте інтерес? Покажіть мені тей дозвіл про який Ви написали в пості 17 бо мій геть інший, моя вся полеміка і основується на цьому клятому дозволі, покажіть мені його!!!
Поганий той "адвокат", який не вміє читати-пост №17 спонукає власницю оформляти дозвіл на реалізацію. Рушниця-її законна власність, чому вона повинна продати її за ціною, нижчою за ринкову. Чи не тому, що хтось уже "накинув оком на рушничку". Можливо таке?
Для форумчанина Ангела я нічого не писав, але він вирішив, що мій пост адресований саме йому і на тому "спалився". Можливо адміністрація сайту змінить його статус із "ветерана" на той, що він сам для себе визначив.
Оскільки Ви пан "снайпер" в парі з "ветераном" чомусь не запитали у мене про аргументи на користь мого посту, то тепер я запитую у вас обох вдруге-яка є вмотивована основа для ваших висновків? А питання про учасників АТО є близьким за змістом-зброя, хоча й зареєстрована, тривалий час перебуває без нагляду власника, що говорить закон про це. Ви ж усе знаєте, наведіть відповідні пункти, номери наказів та законів.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Поганий той "адвокат", який не вміє читати-пост №17 спонукає власницю оформляти дозвіл на реалізацію. Рушниця-її законна власність, чому вона повинна продати її за ціною, нижчою за ринкову. Чи не тому, що хтось уже "накинув оком на рушничку". Можливо таке?
Для форумчанина Ангела я нічого не писав, але він вирішив, що мій пост адресований саме йому і на тому "спалився". Можливо адміністрація сайту змінить його статус із "ветерана" на той, що він сам для себе визначив.
Оскільки Ви пан "снайпер" в парі з "ветераном" чомусь не запитали у мене про аргументи на користь мого посту, то тепер я запитую у вас обох вдруге-яка є вмотивована основа для ваших висновків? А питання про учасників АТО є близьким за змістом-зброя, хоча й зареєстрована, тривалий час перебуває без нагляду власника, що говорить закон про це. Ви ж усе знаєте, наведіть відповідні пункти, номери наказів та законів.
Ого друже щось тут не те, бажаю Вам міцного здоров"я!
Людина попросила поради і я їй відповів як треба робити згідно закону, Ви в своїх порадах написали повну дурню який такий дозвіл на зберігання без використання, який такий дозвіл на реалізацію?
Є направлення на реалізацію, по ноьму людина здає зброю в магазин на реалізацію ЗА СВОЄЮ ЦІНОЮ, є дозвіл на придбання зброї, є дозвіл на збереження та носіння зброї. Також є безліч інтернет форумів та сайтів де можно запропонувати зброє ЗА СВОЄЮ ЦІНОЮ.
Стосовно тих хто тривалий час воює на війні, то під час відсутності власника зброя повина зберігатись в зброярні у відділку поліції за місцем ії обліку, чому так не робиться питання друге.
Раджу Вам гарненько виспатися, відпочити, прочитати законодавчі документи а потім давати поради!
 

TRUST ME

Мисливець
Доброго дня підкажіть будьласка, пройшло після смерті чоловіка 6 місяців і тепер я маю забрати зброю додому і передати в магазин для продажу, на яких умовах проходить продаж в магазинах? і чи я можу зберігати зброю дома без дозволу скільки часу?
Поясніть вмотивовано, чому законослухняна та фізично і психічно здорова громадянка України не може законно володіти гладкоствольною зброєю.
Законом така ситуація вже передбачена:
12.17. У разі смерті власника, нагородна, нарізна вогнепальна та інша зброя армійських зразків, мисливська нарізна або гладкоствольна вогнепальна зброя, пневматична та холодна зброя протягом п'ятиденного терміну здається в органи внутрішніх справ на тимчасове зберігання до вирішення питання щодо спадкування майна (але на строк не більше шести місяців). Якщо хтось із спадкоємців бажає таку зброю (крім нагородної) залишити у власності, вона може бути зареєстрована на його ім'я у встановленому порядку. Якщо серед спадкоємців немає осіб, які можуть мати або мають право на зберігання зброї, вона ними повинна бути в місячний строк продана або подарована особі, що має дозвіл органів внутрішніх справ на придбання зброї.

Якщо хтось із спадкоємців бажає стати власником нагородної зброї, остання, у разі можливості її законного перебування у власності громадян, може бути оформлена відповідно до вимог абзацу першого цього пункту.

Суперечки виникають із-за того, що раніше міліція могла іти на зустріч спадкоємцю і зброя, після смерті мисливця, могла зберігатися в сім'ї лише до дати перерєстрації і термін міг бути і рік і два. Сам купував рушницю у вдови до дати перереєстрації.
Зараз, поліція діє в рамках закону.
 

shorubalko

Новачок
Доброго дня Адміну, прошу видалити моє оголошення, так як рушниця продана, Дякую.
 
Зверху