Продам ніж Онтаріо Rat 5

Статус
Закрита.

Мал

Мисливець
Продам ніж Онтаріо Rat 5
Оригінал!
З ножа була знята краска, і після ніж було поворонено клевером.
Надписи назви також протравилися.
Квадратна рукоять отримала анатомічну форму.
Загальна довжина 26см.
Сталь 1095
Обух 3.9 мм.
Ножни молі
Рукоять мікарта
Ціна 3200 грн. Розумний торгв ЛС
Оплата на карту Привата
Доставка Нова Пошта на покупцеві
Фото:
IMG_20180901_192554.jpg IMG_20180901_192442.jpg IMG_20180901_192534.jpg IMG_20180901_192616.jpg IMG_20180901_192647.jpg IMG_20180901_192405.jpg

Трохи його відео)
 
Останнє редагування:

slaventiy_uman85

Новачок
Ви мене не перестаєте дивувати своїми цінами на американські ножі (знаю що ціну не обговорюють), але ви вірите що знайдеться людина яка не перевірить ціну оригінала на амазоні (яка доречі нижча за ваш "тюнінгований") і купить його, це більше схоже на закидуху на ло...ха, невже не маєте ніякої поваги до колег по хоббі.
 

ura83

Слідопит
Ви мене не перестаєте дивувати своїми цінами на американські ножі (знаю що ціну не обговорюють), але ви вірите що знайдеться людина яка не перевірить ціну оригінала на амазоні (яка доречі нижча за ваш "тюнінгований") і купить його, це більше схоже на закидуху на ло...ха, невже не маєте ніякої поваги до колег по хоббі.
Скиньте посилання на "амазон" , бо так переглянув то ЦІНА АДЕКВАТНА
 

ura83

Слідопит
https://www.amazon.com/1086277-Ontario-Knife-RAT-5-1095/dp/B000R30XAC
Перше , не шукав довго, незнаю скільки доставка в Україну бо зараз в Фінляндії (вартість з доставкою 77
євро)
ЦЕ грубо у гривнях 2600грн. ще плюс там щось з тим ножем щось робилося:D, думаю якщо зараз і вже то ціна
+ - адекватна
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ви мене не перестаєте дивувати своїми цінами на американські ножі (знаю що ціну не обговорюють), але ви вірите що знайдеться людина яка не перевірить ціну оригінала на амазоні (яка доречі нижча за ваш "тюнінгований") і купить його, це більше схоже на закидуху на ло...ха, невже не маєте ніякої поваги до колег по хоббі.
Первое,цена в разделе продаж не обсуждается,согласно правил форума.
5.14 Обсуждать цену Продавца в разделе "Продам" – жёлтая карточка (до 30 дней).
Второе,причем здесь амазон???Мы живем в Украине и цену диктует наш рынок.
И третье,знаю Петра как порядочного и честного человека,который относится с уважением к людям.Так что все Ваши обвинения беспочвенны и голословны.
Весь импортный товар который продают в Украине стоит дороже чем в стране производителе.
 

1.11

Слідопит
Ви мене не перестаєте дивувати своїми цінами на американські ножі (знаю що ціну не обговорюють), але ви вірите що знайдеться людина яка не перевірить ціну оригінала на амазоні (яка доречі нижча за ваш "тюнінгований") і купить його, це більше схоже на закидуху на ло...ха, невже не маєте ніякої поваги до колег по хоббі.
Шановний, це Ви влаштовуєте клонуаду.
По перше, Амазон ножі не продає на Україну.
По друге, Амазон на ножі не приймає оплату з України.
По третє, жоден перевізник не візьметься доставити ніж на Україну.
Тому, будь-ласка, не опускайтеся нижче плінтуса в своїх знаннях і фейкового досвіду з закупівлі, заборонених до пересилу товару, в США.
 
Статус
Закрита.
Зверху