Продам оружейную смазку Very lube

cagor

Слідопит
Мне один балончик для чистки тоже надо:) Дайте реквизиты
 

sanjaoxota

Новачок
Доброго дня!Хочу замовити один балон для чистки , один для зберігання. Дякую
 

Адвокат1987

Мисливець
напишу відзив. продавeць дужe порядна людина та приємний у спілкуванні. я зробив пeрeдоплату замовляв піну та засіб для чистки та консeрваційну змазку снайпeкс. відправив відразу як прибув додому бо він був у відряджeнні. після того як посилка прийшла три дні я іі нeзабирав і хоча я всe оплатив, продавeць сам мeні затeлeфонував та повідомив чи нeзабув я посилку забрати. Дужe приємно. однe нe зовсім сподобалось цe тe, що три балончика було положeно в коробочку новоі пошти з пінопластом напeвнe за мій рахунок, хоча можливо і коробка була продпвця просто я вважаю, що якщо замовлeння до тисячі гривeнь то його кращe замотати в пакeт і скотчeм стягнути і зробити для отримувача eкономію, алe цe такe дрібниці. Дякую.
 

shurila

Мисливець
Доброе утро!Пена 195 грн,Смазка консервационная 90,чистящая 90,Snipex смазки 70,гель для чистки стволов 50,средство для ухода за прикладом и цевьем 80
 

shurila

Мисливець
напишу відзив. продавeць дужe порядна людина та приємний у спілкуванні. я зробив пeрeдоплату замовляв піну та засіб для чистки та консeрваційну змазку снайпeкс. відправив відразу як прибув додому бо він був у відряджeнні. після того як посилка прийшла три дні я іі нeзабирав і хоча я всe оплатив, продавeць сам мeні затeлeфонував та повідомив чи нeзабув я посилку забрати. Дужe приємно. однe нe зовсім сподобалось цe тe, що три балончика було положeно в коробочку новоі пошти з пінопластом напeвнe за мій рахунок, хоча можливо і коробка була продпвця просто я вважаю, що якщо замовлeння до тисячі гривeнь то його кращe замотати в пакeт і скотчeм стягнути і зробити для отримувача eкономію, алe цe такe дрібниці. Дякую.
Спасибо за заказ и отзыв!Что касается отправки,то новая почта уже год мозги людям крутит,т.к.по условиям их компании нельзя отправлять аэрозольные баллоны со значком взрывоопасно и огнеопасно.Я стараюсь упаковать всегда в свою коробку(многие кто получал от меня посылки не дадут соврать),но иногда представители новой почты просят открыть посылкуПриходится отправлять в таком случае в их упаковке.С ув.Александр.
 
Зверху