Продам оружейную смазку Very lube

Varjag229

Слідопит
На сайті інтернет-магазина ХАДО з'явилась Very Lube СМАЗКА УНИВЕРСАЛЬНАЯ 320 мл. (спрей).
Крім того, є чистяча та консерваційна змазка під маркою Snipex (по 200 мл.)
ТС у Вас такі є і по чому?
П.С. Нажаль, в тому магазині відсутні 500 мл. балони Very Lube чистячої та консерваційної, тому хочу придбати все в одному місці.
 

shurila

Мисливець
На сайті інтернет-магазина ХАДО з'явилась Very Lube СМАЗКА УНИВЕРСАЛЬНАЯ 320 мл. (спрей).
Крім того, є чистяча та консерваційна змазка під маркою Snipex (по 200 мл.)
ТС у Вас такі є і по чому?
П.С. Нажаль, в тому магазині відсутні 500 мл. балони Very Lube чистячої та консерваційної, тому хочу придбати все в одному місці.
Добрый вечер.Вы имеете ввиду такую?
 

Вкладення

Varjag229

Слідопит
Да!
 

shurila

Мисливець
Эта смазка у меня была ещё год назад,но за год продался один баллон,спрос на него слабый(практически нет),если Вам необходимо,то для Вас я ее подвезу.Смазка Snipex,есть в наличии чистящие и консервирующие.Напишите Ваш заказ и на следующей неделе Вы его получите.
 

Varjag229

Слідопит
ОК! Перехожу у приват.
 

Varjag229

Слідопит
Замовлення отримав. Дякую, все правильно і швидко.
 

rfyjt13

Слідопит
Скажіть ,будьте ласкаві , у мене вся зброя старенька , стволи не хромовані, з добрим сипком. Так я чищу обезводженим керосіном. А ця змазка підійде для браунінга авто5 та бельгійки.
 

shurila

Мисливець
Добрый день!Посоветовался с оружейным гуру,он тоже сказал,что подойдёт .
 

rfyjt13

Слідопит
Тоді дві банки, одну для чистки ,а другу для консервації. Реквізити для оплати в приват пліз.
 

Krava S.

Новачок
Доброго дня. Якщо можливо хотів би замовити одну для чистки, а другу для консервації. Реквізити для оплати в приват. Дякую.
 

bobhunter

Мисливець
Доброго дня!Хочу замовити дві для чистки і одну для консервації.
 
Зверху