Продам пыжи, пыж-контейнера, контейнера, прокладки, обтюраторы, гильзы 12 / 16 / 20 калибров.

Статус
Закрита.

Nerowind

Слідопит

AlexKUB

Слідопит
Ой, у Вас там всё такое вкусное, прям не знаю с чего начать!)))))
Сейчас возьму себя в руки, и к вечеру сделаю заказ!))
 

Nerowind

Слідопит
Ой, у Вас там всё такое вкусное, прям не знаю с чего начать!)))))
Сейчас возьму себя в руки, и к вечеру сделаю заказ!))
Ок, договорились))). Возникнут вопросы, обязательно задавайте).
 

AlexKUB

Слідопит
Доброго дня. Можна парйс на Budnyak-Chayka@i.ua . Дякую.
Боже мой!!!! Какие люди в нашем огороде, ай-ай-ай, не хорошо гражданин Дмитрий!!! Вы же на каждом углу глотку рвёте, что КРУЧЕ покупных Таховских патронов нет, и самокрут всегда будет хуже))))) А сами смотрю, потихоньку крутим, да не ожидал Вас здесь встретить, так значит всё таки за бабки, ну я так и думал!
Сразу приношу свои извинения автору темы, с просьбой не удалять мой комент, заранее спасибо.
 

Hunter1991

Новачок
Боже мой!!!! Какие люди в нашем огороде, ай-ай-ай, не хорошо гражданин Дмитрий!!! Вы же на каждом углу глотку рвёте, что КРУЧЕ покупных Таховских патронов нет, и самокрут всегда будет хуже))))) А сами смотрю, потихоньку крутим, да не ожидал Вас здесь встретить, так значит всё таки за бабки, ну я так и думал!
Сразу приношу свои извинения автору темы, с просьбой не удалять мой комент, заранее спасибо.
Доброго дня. Приємно чути, що мене знають та помічають))) Якщо дивитися мій канал ,бачили останній випуск з комплектуючими для споряджання набоїв. Один із глядачів прокоментував відео, де вказав , що комплектуючі дорожчі в інтернет-магазинах ( Hunt.prom.ua, Козакі, Vuntka, МСВ та ін....) ....на форумах набагато все дешевше ,стверджує глядач. Тому вирішив спробувати знайти дешевше на 20% , як вказали в коментарях на ютубі. І зараз вивчаю ринок більше детально, щоб відповісти людині на його коментарі. Потрібно ж розібратися в ситуації. Так як всі знайомі яких знаю скуповлювалися комплектуючими саме на цих інтернет-магазинах. Не хочу засмічувати автору тему...якщо є бажання поспілкуватися відкрито перед всіма....прошу це зробити в наших групах або у ВК , або на фейсбуці) думаю знайдете якщо захочете.
Стосовно бабла дуже серйозно помиляєтеся ! пишіть в групах,в ЛС ,будемо спілкуватися. І повірте Вашу думку змінню стосовно нашого каналу. Всіх благ!
З повагою!
 
Статус
Закрита.
Зверху