Продам ретро гільзи ссср

север

ветеран форуму
надійна команда
Папка після димняка стає чорною, наче з печі. А латунку необхідно мити з моющим средством, потім споліскувати в чистій воді і просушувати, попередньо видаливши капсуль. І чим раніше це зробити після пострілу, тим краще. А б"є димняк крепко! Особливо - по вухах.
 
Останнє редагування:

Михайлович

Новачок
Дякую, це вже щось нове про ці гільзи.
У мене такі гільзи відривались як папкові. Тільки папкові відривались зазвичай від металевої частини. А ці могли відірватись край гільзи, пів гільзи і т.д. можливо була боакована парьія. Але я від них відмовився.
 

Кузьмич50

Новачок
Димним порохом споряджали патрони? Сумніваюсь, що від 2,2 Сокола вона так згорить. Вперше чую, що пластикові гільзи згорають взагалі.
Заряджав на качку Соколом 2.1г.контейнер.2.2г.древесний пиж. пластік у цих гільз зовсім не такий як у пластикових гільз з латуним дном.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Заряджав на качку Соколом 2.1г.контейнер.2.2г.древесний пиж. пластік у цих гільз зовсім не такий як у пластикових гільз з латуним дном.
Закручували краї чи так залишали? Закрутка їх, взагалі, бере?
 

Кузьмич50

Новачок
Закручували краї чи так залишали? Закрутка їх, взагалі, бере?
Добрий ранок да закрутка хорошо катає. зірочку не пробував.може я трохи пережимав тому деякі так підгоряли.а так на качку піде відміно.
 
Зверху