Продам ружье Беретта ES-100

Ето инерционка , 4+1 , ствол Италия Бенелли - коробка Испания , в комплекте должны быть чоковые сужения 3-шт + ключ и антабка , очень хорошее ружье простое в уходе и надежное.
 

EARL

Слідопит
На останній фотці, на гайці слід від пласкогубців... Для запобігання цьому даю пораду. Коли пальцями не можна відкрутити гайку, треба її відкручувати шкіряним паском. Зажав добре пальцями пасок і відкрутив. Шкіряний пасок на відміну від пальців не прокручується і не залишить слідів як пласкогубці. Ділюсь власною наукою. З Пов.
 

Пан Коцькый

Новачок
Дякую за пораду але той слід не від плоскогубців. Гайка відкручуеться без значних зусиль.
 

Volk

Мисливець
У нас у колективі є така рушничка, хозяїн ненарадуєтся, хто візьме непожаліє, удачі в продажі Саня.
 

Z.V.S.

Мисливець
Рушниця просто супер, в мене таке саме. Перезаряжает от 21-грамма до 50+грамм... Вес в пластике 3,200.
Удачного продажу!
 

EARL

Слідопит
Дякую за пораду але той слід не від плоскогубців. Гайка відкручуеться без значних зусиль.
Справа не в гайці, а в тому, що вона відкрутиться рівно так само як і закручувалась. Тому при закручуванні бажано її не перетягувати. А рушничка - СУПЕР... Удачі в продажу! З Пов.
 

Василий Повар

Мисливець
У меня было такое-же и брал я его в ибисе ровно за 1000 ...
Оно и сегодня столько стоит,со скидкой думаю 27000 можно взять смело!Но это обычное Бенели Бельмонте Сентетик :rolleyes:!А человек продаёт,возможно ШТУЧНОЕ ES-100,и не хочет продавать как рядовое:DНо это его дело!:cool:
 

EARL

Слідопит
Belmonte і ES 100, це різні дві рушниці. Для початку візьміть магніт в руки і все самі побачите...
 
Зверху