Продам ружье Benelli Super black eagle slug

Статус
Закрита.

Черныш

Мисливець
Продам ружье Benelli Super black eagle, в отличном состоянии, ствол с нарезами по всей длине, длина ствола 60 см, оптика в комплекте. Зарегистрировано и находится в Киеве. Цена эквивалент 1550 у.е., небольшой торг. Тел. 0687771439.
 

Вкладення

Dune

Мисливець
для нарезного есть другой раздел.
Перед тим як влазити в чужу тему продажу з недолугими порадами, варто вивчити матеріальну частину. Вибачте за флуд, задовбали розумники з амбіціями модераторів.
 

Черныш

Мисливець
Совершенно верно, ружье 12 калибра.
Для покупки нужно разрешение на приобретение гладкоствольного оружия. Регистрируется как гладкоствольное.
Основное предназначение пулевая стрельба, но ружье даёт сопоставимые результаты отстрела по сравнению с другими ружьями при стрельбе дробью патронами с контейнером, а при стрельбе мелкой дробью без контейнера даёт широкую осыпь на близких расстояниях, что очень даже может понравиться охотникам, практикующим охоту по перу с подружейной собакой. В данной ситуации будет плюсом ещё и небольшая длина ствола и вес самого ружья, что повышает его управляемость.
Про дальность, кучность и пр. при стрельбе пулями есть много информации на просторах интернета.
Купившему в подарок пачка патронов с пулями именно для этого ствола.
 

Dune

Мисливець
Купившему в подарок пачка патронов с пулями именно для этого ствола.[/QUOTE]
Можна дізнатись що це за патрони, ну і результати стрільби ними, по можливості.
 

Черныш

Мисливець
Патрони ось такі.
Нажаль, результатів відстрілу немає. Гадаю, що новий власник сам зможе підібрати найбільш підходящі для його цілей набої.
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
Доброго дня можливо питання не доречне (типу тут продаж а не обговорення, пропонуй ціну або проходь мимо), але спробую запитати, так як шукаю рушницю для полювання на кабана. Чи був цей апарат на подібному полюванні і як себе показав.
 

димон1983

Слідопит
Доброго дня можливо питання не доречне (типу тут продаж а не обговорення, пропонуй ціну або проходь мимо), але спробую запитати, так як шукаю рушницю для полювання на кабана. Чи був цей апарат на подібному полюванні і як себе показав.
Та вона для кабана якраз і підходить.Більше в принципі ні для чого іншого, коза ще може бути.Не качок же з нею добувати:)
 

Володимир0504

Слідопит
Та вона для кабана якраз і підходить.Більше в принципі ні для чого іншого, коза ще може бути.Не качок же з нею добувати:)
Я думаю і від вовків з дерева можна відстрілюватись:D. Тут тема продажу так, що якщо коротко то мрію про таку рушницю, а мрії як то кажуть збуваються. Я прихильник того, що кожному полюванню своя рушниця. Ця найкращий варіант для того полювання, що ви назвали.
 

Володимир0504

Слідопит
вроде, обычная диаболо
Це не "Діаболо" це куля така з нарізами, дослівно і перекладається як нарізна куля (не плутати з кулями для нарізної зброї), типу така - https://safari-ukraina.com/federal-power-shok-12-70-rifled-slug-hp-438grs/p170164/ . Діаболо (діабло) схожа на кулі до пневматичних гвинтівок, але не ті звичайні бочечки, а такі типу бокальчик з ніжкою. Я думаю ви знаєте про, що я.
 

Рустам

Мисливець
Патрони ось такі.
Нажаль, результатів відстрілу немає. Гадаю, що новий власник сам зможе підібрати найбільш підходящі для його цілей набої.
Это пуля для обычного гладкоо ствола. Для этого нужны пули Sabot Slug, типа таких
https://safari-ukraina.com/hornady-superformance-12-70-monoflex-300grs/p170170/. На худой конец DDuplex пойдут. У этого ствола точность как у карабина на 100-140 м. И обычными пулями стрелять, только удовольствие портить. А ствол действительно хороший, у самого примерно такой же. Кстати , валит ВСЕ.
 
Статус
Закрита.
Зверху