Продам французьку рушницю майстра BERNT HEISEL a LUNEVILLE.

Статус
Закрита.
По сути задам вопросы:
1). Патронник 65 или 70?
2). Воронение не родное, как давно его делали?
3). Как давно поднималась насечка на прикладе?
4). Проверяли ли диаметр канала ствола?
5) . Есть ли раковины?
 

Mykola STARyy

Снайпер
1). Патронник 65 или 70?
Там пише на подушці 65.
2). Воронение не родное,
У французів подушки часто воронені.
п.с. В правилах нічого немає про залежність резервування від відстані. Я їздив в Дніпро, в Херсон. До наших форумчан. Хочеться гірше ніж болить.
 

Mykola STARyy

Снайпер
На мастеровых было воренение с отливом, тут явно оно новое, так же как и насечка.
Можливо, я би по фото не стверджував з відливом тут чи без, хоча і метал і дерево виглядають відновленими.
А яка різниця, коли піднімалася насічка? Час щось міняє, чи просто щоб показати що ви це побачили?
 
Это к тому, что реставрированное! И далие,если стволы чистые, тогда полностью теряется интерес к ружью
 

Юрий1919

Мисливець
Гарненький ружик !
Патроннік - 65 , чітко видно на подушках....
Власнику вдалого продажу !
Ціна буде залежити від стану стволів в середині.....
 

Alego

Слідопит
Ружье весьма в нормальном состоянии как для своего возраста. И не частое в такой градации.
Лучших ствольных трубок чем французы ни кто не делал в то время да и сегодня у них трубки покупают ведущие итальянские фирмы.
Цена адекватная удачной продажи.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Резерв!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Резерв продовжено до понеділка!!Деякі обставини того вимагають.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Гарна рушничка і звуження хороші, горішок медальйон затильник правильний така душевна а от « інжектора» бракує))) трошки дерево реставрацією зіджене і метал виступає на стиках, зазори екстрактора з стволами завеликі але це нюанси

Стану за Вами в резерв
Роздуми і обставини може зроблять мене власником)
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Гарна рушничка і звуження хороші, горішок медальйон затильник правильний така душевна
Бернт Хейзель є Бернт Хейзель і тим все сказано!!Зроблено мало,але зі смаком і душею!!Один "букет" чого коштує.Це якраз одна з останніх рушниць-1924 рік!!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху