Продам цуценят англоруса

Иван1234

Новачок
Продам цуценят англоруса. Народжені 12.11.17 від паратих,нестомчевих голосистих собак. Мати-Гроза,Гудзь І.В,диплом 3 ступ. по лису,голос 8.3.5. Батько-Сват,Бабіч В.М.,диплом 3 ступ.по зайцю ,голос 9.4.4. Документи ФМСУ . Є 2 щенка (вижлець і вижловка). м.Бершадь,Вінницька обл.Усі питання по тел. 0673985774 Ціна 5600.
 

Вкладення

AND KOV

Снайпер
Гарні собаки,
Мав гончаків від нащадків ваших собак, дійсно робочі гончаки. Одні хороші спогади!!!
Хороших бажаю власників
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Скан документів!!
 

AND KOV

Снайпер
Самому цікаво, завтра виясню сам , відпишуся) с
Зі слів власника оголошення, вижлиця розцінював Бойко А . Можливості виставити копію диплома він не має.
Ценячки обіцяє сьогодні над вечір виставити.
 
Останнє редагування:

Ингул

Мисливець
Мій вижлець мав три дипломи по зайцю русаку —2 другого ступеню , 1 третього.)
Ух ты! Давно такого не встречал. Что за собачка? Кто эксперт?

Да Бойко может и 10.5.5 поставить
Ага. Мне тут один доказывал что его выжлец 21 бал за голос имеет. Аж интересно стало. На самом деле, как сказал мой товарищ "если сесть покакать за бугорок, то в 50м уже неслышно"))))) Жестоко, но почти в точку)))
 

gonhak88

Новачок
Да ну их этих экспертов,собака больше часа на нагону про работала он зверя не перевидел,потомушо его величество не соизволит с машины выйти.второй по лисе за мастерство 22 бала ставить,хотя по лисе вышший бал 20,третий голоса ставить за облачные,а в России эти собаки только 7.3 получают,а один вообще не видел и не слышал собаки,дает диплом,видите собачка хакает и пена сорта,значит она же бегала где-то,что что-то гоняла.вот внас такая экспертиза гончих
 

Иван1234

Новачок
А ви про документи спитати не хочите?!
А то виходить хтось має виставляти щенячки, а хтось просто має хороших собак...
Продам цуценят англоруса. Народжені 12.11.17 від паратих,нестомчевих голосистих собак. Мати-Гроза,Гудзь І.В,диплом 3 ступ. по лису,голос 8.3.5. Батько-Сват,Бабіч В.М.,диплом 3 ступ.по зайцю ,голос 9.4.4. Документи ФМСУ . Є 2 щенка (вижлець і вижловка). м.Бершадь,Вінницька обл.Усі питання по тел. 0673985774 Ціна 5600.
IMG-1cffb88bf794f3abec13f7a41ac4e152-V.jpg
IMG-1cffb88bf794f3abec13f7a41ac4e152-V.jpg
 

Иван1234

Новачок
Вижловку розцінював Сімчук Юрій Андрійович,а Свата Бабіча В.М розцінював Бойко. Всі свої запитання можете задавати їм.
 

форсаж

Мисливець
Зробили цирк з теми.
Думаю як раз навпаки добре ,що дискусія триває ,бо ситуація з РРГ в Україні дуже не проста а в умовах війни погіршується з кожним роком , нічого свіжого не завозиться , а вітчизняних дійсно робочих собак щоб в одиночку зайця в лісі на Д-2 відганяли ,майже не залишилося , лис в камишах це не показник .
От тому і виникають питання до собачок, бо десь в глибині душі думаєш ,а можливо ще десь залишився самородок.
 

gonhak88

Новачок
Да за эт
Думаю як раз навпаки добре ,що дискусія триває ,бо ситуація з РРГ в Україні дуже не проста а в умовах війни погіршується з кожним роком , нічого свіжого не завозиться , а вітчизняних дійсно робочих собак щоб в одиночку зайця в лісі на Д-2 відганяли ,майже не залишилося , лис в камишах це не показник .
От тому і виникають питання до собачок, бо десь в глибині душі думаєш ,а можливо ще десь залишився самородок.
Да дело в том что за этой козы и лисы мы и теряем гончих,нет практики в гончых по зайцу,вот подняли зайчика,и что десять,петнадцять минут и перешли на лису.Да беда наша в том что плотность зайца слабая,а с этой кукурузой лисы становится не мерено вообще,не говоря про коз.
 

Alexander_Liashuk

Новачок
Дискусія це добре! Але це оголошення з продажу а не обговорення ! Вам шановний форсаж скину телефон .Щоб було зрозуміло я маю вижлеця від Іванових собак вік рік і 9 міс година по зайцеві без проблем про голос я взагалі мовчу це щось!
 

ura83

Слідопит
Доброго дня. І я з вашого дозволу «під смічу тему». Наскільки я зрозумів мова йдеться про собак Тениковського походження. Собаки Теника це напевне найбільша дискусія. Скільки негативних відгуків (Ревуни, телята, 15хв гону. ітд). Але все ж таки два роки назад постав переді мною вибір, ох і довго думав, читав дзвонив, говорив слухав всі за і проти (проти було звичайно більше). І таки взяв вижлиця у І. Цокала від (Будила і Флейти ) .

У вижлиця зараз перше поле, Зірвався десь в 1р.4 м. Нагонювався цілу осінь переважно по зайцю, хоча попадав і на лиса, але все-таки старався шукати місця з зайчиком , до чого веду – Вижлець зірки з неба не знімає ,але в’язкий «чутье» досить не погане. Як для першого поля (маю з чим порівняти), у хорошу тропу показує дуже не погану роботу по зайцю, Вижлець в стандарті не переросток , добутливий , голос зарьов місцями переходячи в залив інколи (при хороші тропі) двоїть. Дуже цікаво слухати . з мінусів хотілось по більше віддачі.

Цілком погоджуюсь з gonhak88 , писати можна все і про дипломи розказувати,(кожен хвалить своє:p) Треба їздити виставляти, виставляти, виставляти………. слухати і чим більше тим краще. А хто як судить це на їхні совісті, і на цьому не потрібно зациклюватись, а ще раз повторюсь потрібно « їздити виставляти, виставляти, виставляти………. Слухати і чим більше тим краще» .
 
Зверху