Продам Benelli Beccaccia

Статус
Закрита.

яяя

Мисливець
Продам Benelli Beccaccia 12 кал.
Ствол 61 см. Вага 2750 г. Прицільна планка карбон. Рушниця куплена мною в 2013 році новою для полювання з лягавою. Обирав після виїзду на стенд, порівнював з Вінчі, обрав цю. Рушниця д 20181022_085551.jpg 20181022_085609.jpg обре себе зарекомендувала в полюванні в лісі. Дуже легка і збалансована. Ніколи не чипляв ремінь, навіть на полюваннях по зайцю. Настріл біля 1000 в основному на круглому стенді. Стан добрий. За решницею дбав. В машині завжди перевозив в чохлі. Вчасно чистив і змащував. Більше ніж 32 г. Навіскою не стріляв. В основному 28 г.
Все перезаряджає від 24 до 32 г. Без питань. Використовував лише заводські патрони. Тахо, ріо, сага рушниця не бачила.
Причина продажу останні 2 сезони полюю з 20 кал. Влучно стріляти з двух калібрів не виходить:))
Територіально Київ.
Ціна 57 тис. Грн.
Т.0503248833.
Можливий обмін на аналогічну рушницю в 20 кал. Або на німецьку горизонталку в 20 кал.
https://stvol.ua/catalog/poluavtomaticheskoe/311705/
 

Вкладення

Atilla

Новачок
Извините за поспешный резерв, не скоро смогу купить его. Прошу Модератора поудалять мои сообщения. Спасибо.
 

Hunting888

Мисливець
Классный аппарат !!! Кроме наверно карбоновой прицельной планки , но это лично мое мнение , может ошибаюсь ?!
Удачной продажи !!!
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Рушниця в продажу.
яяя набирайтесь терпения! Ружьё специализированное, 610 мм ствол, 3-патрона!
К такому ружью необходимо приходить ОСОЗНАНО! И брать как ВТОРОЕ , на некоторые виды охот.
Многие его бояться! Нашим стрелкам 710 -760 мм стволы подавай, чтоб достать подальше))))
Да и доллар скачет безбожно..... Но покупатель обязательно будет!!! Верьте!!!
С ув!
 

яяя

Мисливець
Я і не поспішаю:)
Рушниця всього добу в продажу.
А те, що в наших мисливців в ціні 760 стволи, навіска 36 грам, дріб 3 на відкритті по качці, то це вже особливості національного полювання:)))
Так би мловити, хто сильніше бьє, той кращє грає:))
 

яяя

Мисливець
56000 грн.
Рушниця зареєстрована, знаходиться в Київській обл.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
55000, або поміняюсь на рафаелку з шановним форумчанином:))
Если это та Рафаэла за которую я думаю,то это лучше чем отдать это ружьё за деньги которые не устраивают Вас!
Стоила бы Бекачио 1300 -1400 у.е. её бы уже и след простыл на Форуме. У людей нет денег....и в этом не всегда их вина.
С ув!
 
Останнє редагування:
V

vileoprof 2

Guest
В продажу до наступного тижня, далі обмін.
Угу... Цим Ви ще в рази зменшите шанси Бекаччо знайти нового власника. Якщо зараз немає бажаючих придбати по Вашій ціні, то тепер треба буде, щоб ще і Вас влаштував предмет обміну... І чи будуть його пропонувати?
 
V

vileoprof 2

Guest
Если это та Рафаэла за которую я думаю,то это лучше чем отдать это ружьё за деньги которые не устраивают Вас!
Стоила бы Бекачио 1300 -1400 у.е. её бы уже и след простыл на Форуме. У людей нет денег....и в этом не всегда их вина.
С ув!
Как минимум - Рафаэлка более универсальное ружье, и продать по желаемой цене в последствии будет легче))
 

яяя

Мисливець
За 1400 я б з задоволенням купив бекачію в 20 кал. І цю б залишив собі.
Якийсь покупець пішов балуваний то 1500 хоть вже, то 1300:))
Любі друзі всі хочуть жить добре, але якщо хтось хоче щє кращє, то будь ласка не за мій рахунок...
До чого взагалі фантазії про 1300- 1400, я якщо захочу то сам запропоную ціну, може і 1000, а поки мене цікавить за цю гарну рушницю 55 тис. В нац валюті, або обмін, див. Перше повідомлення, все інше то фантазії і досить не пристойні , від людей які не мають жодного відношення до данного предмету продажу.
 
Статус
Закрита.
Зверху