Продам Beretta A400 Xplor Unico

Статус
Закрита.

dm1273

Мисливець
Продам рушницю Beretta A 400 Xplor Unico, другий власник її, куплена 2015 року 2000$ Торг. Фото викладені нижче
 

dm1273

Мисливець
Настріл не великий, я 2-й власник, зброя в ідеальному стані!!!
 

dm1273

Мисливець
0678000433 я тут постійно не сиджу дзвоніть всі питання по телефону
 

dm1273

Мисливець
В мене два ствола, оргинінальні, один в здутий пиж застряв, другий цілий рівний! Продаж з двома стволами!
 

dm1273

Мисливець
Перше місце реєстрації Одеська область, місто Березівка, друге Біла Церква !
 

dm1273

Мисливець
Зрозумійте правильно!
Зброя не проблемна, механізм перезарядки і т.д. Все працює ! Вона відносно нова, 2015 року ( якщо не помиляюся) була її презентація, я в стані спокійного розміреного продажу! В мене їх (рушниць різних) три ! Беретта прекрасна рушниця, але вона мені потрібна 50%\50%, нікого не зацікавлю - залишу собі! Знаєте чому?! Бо проблем з нею не має, і працює вона відмінно!
 

Mechanik

Снайпер
В мене два ствола, оргинінальні, один в здутий пиж застряв, другий цілий рівний! Продаж з двома стволами!
Якщо є наслідки, то має бути і причина.
Більш детально можете описати, даний випадок, якщо це сталось при Вашому користуванні.
Яким чином застряг пиж? Що саме стало причиною, зупинки пижа в стволі? Який набій, дав такий "результат" піддуття?
Яке дульне звуження,в пошкодженому стволі? Яка відстань від початку патронника до місця піддутя?
Фото піддутя, з середини і зовнішньої сторони можете надати?
Дякую за відповідь.
 

dm1273

Мисливець
Причина відома, обрізав патрон, порох під, і не закрутив закруткою! Другий постріл був з дробью, от і вся історія
 

Вкладення

dm1273

Мисливець
31 см, від кінця! Його можна віддати в ремонт, але .... фізику ніхто не відміняв, іншим пострілом після ремонту ще більше роздує, чому? Бо метал який вкатаний назад в діаметр, кристалічна решітка вже порушена, і це саме слабе місця даного металевого виробу!
 

Вкладення

dm1273

Мисливець
І прицільну планку для вальцювання треба знімати, Ні це хана стволу!
 
Статус
Закрита.
Зверху