Продам MARLIN-336W кал.30/30 win

Статус
Закрита.

kov2304

Слідопит
Здравствуйте. Выставьте фото пожалуйста и добавьте описание по карабину: масса, длина ствола, твист, кучность. И конечно же цена. С уважением.
 

bill

Мисливець
Здравствуйте. Выставьте фото пожалуйста и добавьте описание по карабину: масса, длина ствола, твист, кучность. И конечно же цена. С уважением.
Еще не мешало б узнать где покупать на него патроны?Пробил в двух магазинах- нет в наличи.
 

Дмитрий88

Мисливець
Еще не мешало б узнать где покупать на него патроны?Пробил в двух магазинах- нет в наличи.
Были в Харькове в Сафари. А вообще их лучше снаряжать самостоятельно...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

1.11

Слідопит
"1.11" не барське це діло по форумах "ходити" і правду шукати,вона повинна перед очима бути і рукою власника написана!!
Мне просто интересно знать, что даст "Валерій Валентинович" и др. охотников твист и длина ствола для выбора данного оружия? Я думаю, что ничего - просто флуд.
Куда важным и интересным был бы вопрос о количестве нарезов.
 

Буга

Снайпер
Мне просто интересно знать, что даст "Валерій Валентинович" и др. охотников твист и длина ствола для выбора данного оружия? Я думаю, что ничего - просто флуд.
Куда важным и интересным был бы вопрос о количестве нарезов.
Я б такий впевнений на Вашому місці не був . твіст і довжина ствола у нарізноі зброі важливий фактор і якщо Вам це не відомо то література по зброі та технічних характеристиках набоів Вам допоможе дізнатись чому !
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Мне просто интересно знать, что даст "Валерій Валентинович" и др. охотников твист и длина ствола для выбора данного оружия? Я думаю, что ничего - просто флуд.
Куда важным и интересным был бы вопрос о количестве нарезов.
І кількість нарізів, і твіст, і довжина ствола,і відстрільні мішені-це все атрибути власне розділу продажу нарізної зброї і вони потрібні,але з деякою поправкою-кому дуже,а кому взагалі....!!Кожен покупець в цьому розділі має свої цікавості,а значить вони повинні бути оголошені.
 

1.11

Слідопит
Я б такий впевнений на Вашому місці не був . твіст і довжина ствола у нарізноі зброі важливий фактор і якщо Вам це не відомо то література по зброі та технічних характеристиках набоів Вам допоможе дізнатись чому !
І кількість нарізів, і твіст, і довжина ствола,і відстрільні мішені-це все атрибути власне розділу продажу нарізної зброї і вони потрібні,але з деякою поправкою-кому дуже,а кому взагалі....!!Кожен покупець в цьому розділі має свої цікавості,а значить вони повинні бути оголошені.
Мы обсуждаем конкретную модель оружия. Данная модель выпускается в определенном форм-факторе, но были модификации только с количеством (типом) нарезов. Поэтому твист и длинна ствола не берутся во внимание.
Уважаемые, это же калибр 30-30!!! Все и так понятно.
Здесь на форуме мишени, почему то не принято выставлять. Хотя для нарезного и данного ружья мишень при продаже должна быть обязательной. С мишеней люди правильные выводы все равно не делают.
Мои знания по нарезному оружию будут оценивать те, кто имеет квалификационный сертификат.
 
Мав точно такий карабін, проданий три місяці тому на цьомуж форумі, майбутньому покупцеві заздрю, едина гвинтівка за котрою я сумую, в неї закохуєшся як тільки взяв в руки. Такі речі як твіст довжина ствола для цієї рушниці))).
Хочу сказати одне при продажі зі свого зробив при покупцеві пять пострілів на 50 мертрів у тирі КАЖАН. Три з пяти куль попали дірка в дірку а вся група в 5 копійок. Патрон ремінгтон з кулею корллок 150 гран. Доречі набої 30-30 взагалі не проблема є у всіх мережах правда з вибором тільки три бренди представлені REM, WINCHESTER та HORNADY.
І колеги якщо людина продає пишіть по темі, Ви й близько не бачили цей карабін а робите з себе експертів.
 

Дмитрий88

Мисливець
Если остались гильзы - с удовольствием приобрету (по разумной цене)
 
Статус
Закрита.
Зверху