Продам Sauer (в коллекцию)

Генадій

Новачок
Продам Sauer, ружье изготавливалось для Щербицкого В. В. (Влади́мир Васи́льевич Щерби́цкий первый секретарь Центрального комитета Коммунистической партииУкраины (1972—89 гг.)).
- в одно ложе 4 - калибра, все по два ствола, гладкие: 12, 16, 20 и нарезной -7,5;
- оптический прицел Carl Zeiss;
- с документами все ОК, зарегистрирован;
- хочу 50000 евро.

Image-1.jpg
 

кей

Мисливець
Рушниця гарна- подача погана.Потрібно більш фото - стволи в різних ракурсах,ложе. Удачі в продажі.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А що то за плями на 1-й і 4-й ствольній парі???А раковини на колодці-взагалі нонсенс для такого комплекту ів такому виконанні!!!!Таке враження,що це брак прилива,або довготривала робота з ду-у-же ядрьоними і невідомими нам смертним порохами???!
 

XXL

Снайпер
А що то за плями на 1-й і 4-й ствольній парі???А раковини на колодці-взагалі нонсенс для такого комплекту ів такому виконанні!!!!Таке враження,що це брак прилива,або довготривала робота з ду-у-же ядрьоними і невідомими нам смертним порохами???!
А Вы хотели что б для Щербицкого сделали лучше?Вот если б для Геринга.....
 

Генадій

Новачок
А що то за плями на 1-й і 4-й ствольній парі???А раковини на колодці-взагалі нонсенс для такого комплекту ів такому виконанні!!!!Таке враження,що це брак прилива,або довготривала робота з ду-у-же ядрьоними і невідомими нам смертним порохами???!
Особисто мною, з цієї рушниці не було зроблело жодного пострілу, я не перший її власник, але історія її дуже цікава і я впевнений таких як ця більще немає.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так ото і я ж про це!!!Але взагалі дуже інтересно,що то таке,хоча в мене є і своє пояснення,але все-таки ....!!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Особисто мною, з цієї рушниці не було зроблело жодного пострілу, я не перший її власник, але історія її дуже цікава і я впевнений таких як ця більще немає.
Що рушничка інтересна,то це без питань і не обговорюється,але такі ляпси на такій висоті-це щось з ряду нонсенсів,при чому одинарних і потребує пояснень!!Крім того це потребує і ціна,якщо вона виставлена всер"йоз!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

XXL

Снайпер
Комплект бомба,цена не обсуждается-но есть вопросы?
 

Генадій

Новачок
Ружье находится в продаже в одном из оружейных магазинов Киева, есть вожможность лично посмотреть.
 
  • Like
Reactions: XXL
Зверху