Продам Sobatti Airone 12/70 (Італієць)

Статус
Закрита.

Alex-jr

Мисливець
Продам італійську рушницю Sabatti Airone . Придбав у 2011 році. Настріл близько 200 набоїв, а може і того немає. Запирання Керстена (подвійний болт Грінера) стволів. Калібр 12, патронік 70мм, два спускових гачка, ствол 71см, (чок, получок 0. 5/1. 0), є рідний приклад горіх та зроблений під мій зріст (1.8 м.) на замовлення новий теж з горіха із різбленням, вага 3, 1 кг. Діаметр сверлування стволів 18, 4 мм. Зареєстровано у м. Хмельницький Вартість - 850 $, або еквівалент у гривні по курсу на день розрахунку. моб. 067 371 21 32 Олександр.

IMG_5131.JPG


IMG_5120.JPG


IMG_5124.JPG


IMG_5606.JPG


IMG_5607.JPG


IMG_5608.JPG


IMG_5609.JPG


IMG_5128.JPG


IMG_5127.JPG


IMG_5129.JPG


IMG_5130.JPG


Історія зброї в італійській області Вал Тромп триває стільки ж, скільки історія її жителів. Вони виробляли зброю століттями, з невичерпною енергією, майстерністю, творчістю та істинною геніальністю. Ранні італійські рукописи свідчать про те, що за ці століття у Вал Тромп виготовлялися кинджали, мечі, мушкетони, пістолети та інша вогнепальна зброя. Винаходи мешканців Вал Тромп - приклади великих нововведень і високотехнологічного виробництва зброї.
Сім'я Сабатті століттями відігравала важливу роль в збройовій промисловості. Багато членів сім'ї досягали великої майстерності в цій галузі. Наприклад, Людовік Сабатті, що жив в 1674-1745 рр. і працював в Гардоне Вал Тромп, був чудовим конструктором крем'яних пістолетів і знаменитим виробником стволів. Інший член сім'ї, Джузеппе Сабатті, який працював в Гардоне в 1760-1815 рр, був відомий як виробник виняткових мушкетонів. Інший Джузеппе Сабатті вважався одним з кращих зброярів у світі в першій половині XIX століття і його стволи з Дамаської сталі були відомі далеко за межами Італії. Сімейство Саббатті присвятило себе, в ті часи, вдосконаленню конструкції крем'яних замків.
Коли в 1984 році уряд Брецци попросив майстрів Вал Тромп віддати на захист держави не свої життя, а свою працю, чотири з десяти виробників замків були з родини Сабатті. У той же час Доменіко Сабатті був фахівцем з виготовлення стволів, а Джованні Сабатті був шанованим виробником рушниць в 1840-1860 рр. Різні гілки сімейства Сабатті продовжують свою діяльність і до нині, або як незалежні зброярі, або в поєднанні з іншими.
Зразу ж після Другої Світової війни Антоніо Сабатті разом з Джузеппе Таньфоліо почали випускати деталі дробовиків. Упор вони робили на випуск ударних механізмів. У 1965 р вони почали випускати напівавтоматичні пістолети, які випускаються під марками SATA (Sabatti І TAngfolio) і до нині. Сини Антоніо Сабатті заснували нову справу в 1960 р, виробляючи гладкоствольні і нарізні рушниці. З того часу Сабатті виробляють рушниці для спортивної стрільби з тим же успіхом, що й їхні предки. Вони постійно шукають засоби поліпшення якості продукції, щоб задовольнити вимогам мисливців і спортсменів по всьому світу. Великі деталі рушниць випускає Metrocast Italiana. Це спеціальний сталеварний завод, дочірнє підприємство Сабатті. До 1990 року компанія діяла під назвою FIAS (Fabrica Italiana Армі Sabatti). Ранні моделі тієї епохи - Airone, Condor, Jaguar, Монреаль, Олімпо, Саба, і Сиріо. Деякі з них все ще у виробництві. Компанія Sabatti завдяки своєму багатому досвіду є надійним постачальником для своїх дистрибюторів, та має індивідуальний підхід для кожного з них.
Джерело: http://www.sabatti.com.ua/index.php/blog/contacty/13
 
Останнє редагування:

Alex-jr

Мисливець
Чому ні , можете вкласти в що душа бажає , но як що Ви будете так категоричні з цифрами , то Ви і цього разу також не продасьте .
Це Ваша особиста субъективна думка, а я так не вважаю. Вибачте, але за "радянські" зразки просять близько цієї ціни... Якщо Ви "перекуп" тоді так Вам ця об'ява не цікава, але як потенційного покупця, я думаю, вона зацікавить. Вибачте, але якщо Ви маєте бажання спілкувати надалі у цому руслі то для цього є "особисті", пишіть туда я із радістю відповім, а оголошення, будь ласка, не завантажуйте непотрібним. Дякую
 

Fonex

Снайпер
Вибачте, а шо такий неохайний дульний зріз(фото4), казена частина з якимось коцками і на екстракторі теж(фото 5), та шо за забоїна чи вмятинка на вході в патронник нижнього ствола(фото 6)?Дякую
 

Alex-jr

Мисливець
Вибачте, а шо такий неохайний дульний зріз(фото4), казена частина з якимось коцками і на екстракторі теж(фото 5), та шо за забоїна чи вмятинка на вході в патронник нижнього ствола(фото 6)?Дякую
Я не розумію що саме Ви маєте на увазі????? Можливо фото так передає зображення....... Що конкретно Вам там не сподобалось у дульному зрізі я не зрозумів????? Спайки заводські, товщина стінок стволів однакова, раковин чи корозії немає.... Що конкретно із ним не так???? Там де Вим описуєте "коцки" то скоріше за все залишки мастила після чищення, якщо є інтерес, спробую перефотографувати, то не є проблема... Про "забоїну" при такому збільшенні на фото то взагалі не суттєво, як на мою думку, і якщо я не помиляюсь, вона була присутня із нова. Зробити її у такому місці???? я навіть не уявляю чим це можливо. Рушниця майже нова, настріл вказаний приблизний, а може і того немає. Більшість пострілів то певно було на стенді, один раз спробував, не пішло.
 

kyznezovskij

Мисливець
Шановний, Alex, вище вказані недоліки рушниці мають своє місце. Не буває на нових італійських рушницях таких "забоїн".
 

AND KOV

Снайпер
Шановний, Alex, вище вказані недоліки рушниці мають своє місце. Не буває на нових італійських рушницях таких "забоїн".
Для особо глазастых-на фото 5 и 6 это не забоина , а конструктивная выемка для бойка нижнего ствола , при закрывании ружья...
Не пишите ерунды товарищи
 

Fonex

Снайпер
Для особо глазастых-на фото 5 и 6 это не забоина , а конструктивная выемка для бойка нижнего ствола , при закрывании ружья...
Не пишите ерунды товарищи
Ну не ВСЕ ж так разбираются во ВСЕХ ружьях!Был вопрос - можно и просто ответить, при чем тут "ерунда" и "особо глазастые"...Или как при совке - есть товар - бери и не спрашивай..?Я такого не видел больше вот и спросил.В чем проблема, не пойму?А ржавчина на дульном срезе и непонятная примятость на "казенке" и екстракторе и коцки - это тож конструктивная особенность?На масло это явно не похоже...Может все там нормально и это так искажает фото, масло или моя малограмотность в сфере гладкоствольных ружей, тогда прошу прощения.С уважением!Удачной продажи!
 

AND KOV

Снайпер
Ну не ВСЕ ж так разбираются во ВСЕХ ружьях!Был вопрос - можно и просто ответить, при чем тут "ерунда" и "особо глазастые"...Или как при совке - есть товар - бери и не спрашивай..?Я такого не видел больше вот и спросил.В чем проблема, не пойму?А ржавчина на дульном срезе и непонятная примятость на "казенке" и екстракторе и коцки - это тож конструктивная особенность?На масло это явно не похоже...Может все там нормально и это так искажает фото, масло или моя малограмотность в сфере гладкоствольных ружей, тогда прошу прощения.С уважением!Удачной продажи!
Аналогично, извините может грубо, просто зачем писать а потом думать...
Я ответил по 5й и 6й фото)
С ув.
 
Статус
Закрита.
Зверху