Продовження полювання на лисицю

pobratum

Мисливець
Я знаю как работает наша Украинская милиция, вернее как она не хочет работать как я их не напрягаю через прокуратуру ну не как отписывать и то ленятся. Когда приходиш за конкретным ответом то принеси бумаги для ответа и пачку.
 
Яковлев В.А.;52300 сказав(ла):
А ну, возьмите текст статьи 12 БЗ и попробуйте доказать свое утверждение!
А потом я вам обратное докажу!
Володимире, а як і хто має розібратись з дорогами загального користування?
Я, заплутався. :(
А судді судять, всі підряд, на користь міліціонерів!!!
"Куди б я не йшов, де б не ходив": треба в футлярі. ;D
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Я - ПРОТІВ продовження, на лисицю, тому що бачив, як полюють на все що рухається, вже немає нічого святого, б"ють все зайця, качку, ............ .
 
pobratum;56724 сказав(ла):
, наша Украинская милиция, Когда приходиш за конкретным ответом то принеси бумаги для ответа и пачку.
Віталік,якщо хватає духу, спробуй їм статті Конституції в пачку!
Спрацьовує, як правило. Хі-хі-ха!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
отрыщъ;56733 сказав(ла):
Яковлев В.А. писал:
А ну, возьмите текст статьи 12 БЗ и попробуйте доказать свое утверждение!
А потом я вам обратное докажу!


Володимире, а як і хто має розібратись з дорогами загального користування?
Я, заплутався. :(
А судді судять, всі підряд, на користь міліціонерів!!!
"Куди б я не йшов, де б не ходив": треба в футлярі. ;D
Алексей. я тебя хочу переспросить: ты хочешь узнать, что такое "дорога общего пользования"?
 
Яковлев В.А.;56942 сказав(ла):
Алексей. я тебя хочу переспросить: ты хочешь узнать, что такое "дорога общего пользования"?
В загальних рисах, я вичитав таке:"ДЗК-це ті які сполучають між собою навселенні пункти, і ті які сполучають ці дороги між собою."
Звичайно, на цих дорогах присутня відповідна інфраструктура починаючи з захисних насаджень.
Візьмемо, наприклад Київ. Всі його вулиці являються ДЗК?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ось є такий Закон:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2862-15/print1328721816719966
У першу чергу статті 5 і 8.
ВСі дороги загально користування мають асфальтове покриття (якщо його немає - то не загального користування точно!) і обов'язково стоять на обліку та обслуговуванні у райШЕД. Якщо навіть асфальт є, але у райШЕД на обліку не стоїть, то такі - не загального користування. Це так у Мінавтодорі колись роз'яснили популярно. і говорили
 

pobratum

Мисливець
Нам пришлось дорогу до паев самим делать хотя на карте она есть, теперь торгуемся с РДА о цене аренды не востребованных паев. Должен же ктот-то компинсировать наши затраты.
 
Зверху