Проект Закону 6708 13.07.2017...щодо негайного под ...кризової ситуації....із незаконним полюванням

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем север, 19 лип 2017.

Irbis
 1. Ryslan Matsyik

  Ryslan Matsyik Новачок

   
 2. Safari
 3. Ryslan Matsyik

  Ryslan Matsyik Новачок

  проблема не в штрафах а тільки в людях! полюю не багато -15 років- гамна надивився предостатньо! Треба зрозуміти що система гнила повністю! Задовбався комусь щось доказувати,товаришів переконувати,нас рахують за лохів,і поки МИ всі будемо тримати язик в жопі,ніколи нічого не доб"ємся! При таких кабальних умовах як у нас в Івано-Франківьку,заявляю офіційно,що з 2018 року вихожу з членів УТМР,але і подаю в суд на Утмр Украйни за прийняття президією таких необдуманих і непідтверджених внесків в Івано- Франківсбкій обл, за порушення Статуту УТМР,за корумпованість вищестоячих органів УТМР,і за інші порушення!!! Просто -ЗАДОЛБАЛИ!.....
   
  Анатом 1 подобається це.
 4. BOGDAN BAR 2015

  BOGDAN BAR 2015 Мисливець

  Доброго дня усім. По Інтернету гуляють ще ось такі суми штрафів,на фото,поясніть будь-ласка які правильні,ті що у першому повідомленні теми,чи ці що знайшов я. hQCnlGh8t8c.jpg CZu5PO6yVIA.jpg
   
 5. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Они
   
 6. Swartalv

  Swartalv Новачок

  Згідно таблиці, незаконне добування одної особини будь-якого виду це вже "істотна шкода" і ст. 248 КК, чи як?
   
 7. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Нужно разобраться в начале с терминологией Істотна шкода.Она материльная,финансовая,здоровью,природе.Исходя из этого делаются выводы.Если все прировнять к деньгам,то сумма должна быть больше сотни тысяч гривен.А если в законе воробей э о истотна шкода,то так оно и есть.Хотя,незнание законов не освобождает,а вот знание-освобождает.
   
 8. Swartalv

  Swartalv Новачок

  Я питав про 248 ст, в примітці вказано сорок і більшe нeоподаткованих мінімумів. Звідки сумма в сто тисяч?
   
 9. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Screenshot_2017-07-30-10-13-23.png
   
 10. Swartalv

  Swartalv Новачок

  Ага, це сумма з Вашої картинки з великими буквами. Зрозумів.
   
 11. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Це ще не все,ось інший варіант: Screenshot_2017-07-30-10-36-34.png
   
 12. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Посилання на перше- Screenshot_2017-07-30-14-02-46.png
   
 13. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Друге,точніший текст: Screenshot_2017-07-30-10-34-33.png
   
 14. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Причому,початкове нарахування суми збитку слід вважати не суму штрафу,а початкову суму вартості,простіше кажучи,наприклад,якщо один вихід на зайця коштує 1у грошову одиницю за одного добутого,то й сумма нараховується відповідно до неї,мінус непрямий дохід власника угідь.
  Але клоуни можуть нарахувати аби від чого,та й за істотну шкоду можуть відштовхуватись і від 1000грн,але враховується і збиток,нанесений популяції,екосистемі і ін.,але сама екосисте а не може бути отримувачем і сама не може вимагати компенсації збитку.Тупік,який вирішує адвокатура за ваші гроші на вашу користь.
   
 15. Swartalv

  Swartalv Новачок

  Те що треба, дуже дякую!
   
 16. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  6708 "...неотложного преодоления кризисной ситуации...",т.е. после преодоления порога кризисной ситуации все должно вернуться в предыдущие рамки,ибо не идется про дальнейшую перспективу.
   
 17. димон1983

  димон1983 Мисливець

  Закони у нас впринципі нормальні, але вони написані для простих людей, а всяким суддям, прокурорам, ментам вообще пофіг ці штрафи і ці закони.
   
 18. димон1983

  димон1983 Мисливець

  А ще їхні родичі, куми , друзі, друзі друзів - короче ціла армія недоторканих браконьєрів. А ти дивися на вечірці чи сіра та качка чи не сіра, бо й хату продасиш, якщо вона сірою окажеться:)
   
 19. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  А як ту сіру у когось знайти?З рук кинув-не моє,не я стріляв,а в машині хто буде обшук робити,хіба хто сам з мішка дістане.Та й тих жеш качок ніби угіддя самі розводять і випускають на водойми,ніби то фазан,а бабкі збирають.Чи зайців вони розводять і годують? Гєна писав,що в них на сході полювання три роки закрито,але звірини стало значно більше ,і косуль,і зайців,причому що хижаків і псів ніхто і не відстрілює ніяк ,ані законно,ані протизаконно.А мені ті штрафи до дупи,бо чемно полюю,а хто гатить по всьому,той відмажеться,щоправда когось таки служби і ловлять,але мало,от і піднімають штрафи.Як в дорожньому русі,коли всі стали "грамотні " і з реєстраторами,то і штрафи підняли і презумпцію невинуватості відмінили,щоб бабло косити,хоча за час нинішньої поліції і відсутності фіксації швидкості за статистикою дтп поменшало,от так.
   
  Останнє редагування: 3 сер 2017

Поділитися цією сторінкою

Графф