Пропала собака,курцхаар.

Статус
Закрита.

markiv-bogdan

Мисливець
Пропала собака,кобель,породи курцхаар. Вік 4 роки.Окрас кофейно-рябий в крап. Клеймо 064 А09.м Рогатин,Ів-Франківська обл. Гарантую винагороду за будь ,яку інформацію.Тел.0985262176.
 

Вкладення

Мирослава

Новачок
Богдан, доброго вечора. У вкладенні фото. Вибачте, На вашу не дуже схожа.. Співчуваю вашому горю.
Чи ви зайдите свою собаку залежить від того на скільки швидко ви здастеся. Нам з Києва у Львові вдалося знайти свою завдяки небайдужим людям та нашій наполегливості + удача:). Бажаю вам того самого! З повагою, Мирослава.
 

Вкладення

markiv-bogdan

Мисливець
Собаку ще не знайдено. Скоріш за все її викрали. Вона може знаходитися у Львівській обл. по трасі Львів-Стрий. Кличка собаки "Барон".
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сьогодні був по роботі в с. Солонка знаходиться на стрийські трасі спеціально заглядав по подвірях нічого, подібних собак не бачив! Але Солонка знаходиться близько до Львова можливо далі десь є!
 

Hanter28

Мисливець
markiv-bogdan писал:
Собаку ще не знайдено. Скоріш за все її викрали. Вона може знаходитися у Львівській обл. по трасі Львів-Стрий. Кличка собаки "Барон".

Я проживаю неподалік вказаної Вами траси, однак собаки не зустрічав.
 

акттёр

Мисливець
могут проежие зепануть даже без злово умысла я сваево искал книгу написать можно но знаю надо искать
 

мр 153 12 76

Мисливець
Выставте побольше фото,если есть.Не исключено если собаку украли то она уже в другой области.И ещё там где вы
потеряли нет ли каких то колодцев или ям,потому как был у нас один случай нашли фокса в сливном колодце , хазяин думал что украли
 

игрок

Мисливець
Ви не повірите,але сьогодні собака прийшов додому. Рівно два роки. Радості немає меж.Спасибі всім хто підтримував і сприяв у пошуках Барона.
Ймовірно втік від тих хто його утримував, ось де безмежна повага і пре-даність + допомогли знання мисливських угідь.
Любіть своїх читвероногих друзів і вони віддадуть вам все своє життя.
 
Статус
Закрита.
Зверху