Просьба опознать ружье

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Непогана колодка. Зімсон?
Це довоєнно-післявоєнний майстровий бокфлінт на базі Зауер 33 моделі.Правильно сказав колега "немец 1970",что від нього тягне "хлібним",так воно і є!!!Ось його двійник,
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
І це Зауер 33







І це також



Значить врізки були різні в залежності від років випуску!!

А це вже офіційні дані

 

немец1970

Слідопит
І Значить врізки були різні в залежності від років випуску!!
Арго, истина за вами! Правду говорят: век живи, век учись....
Может не в тему, посмотрите, я на своём цветную оксидацию сделал, в теме про воронение....
 
Останнє редагування модератором:

Hovarf

Слідопит
Правильно сказав колега "немец 1970",что від нього тягне "хлібним",так воно і є!!!
Вибачаюся за може надто банальне запитання. А що таке "хлібна" рушниця. Не раз зустрічав цей термін на форумі , але не знаю що він означає.
 

Вік71

Снайпер
Вибачаюся за може надто банальне запитання. А що таке "хлібна" рушниця. Не раз зустрічав цей термін на форумі , але не знаю що він означає.
Це рушниці зібрані в приватних(кустарних) майстернях з частин відомих виробників зброі (Зімсон,Зауер,Меркель і т.д.) !
 

немец1970

Слідопит
Дякую за роз'ясненняю.
После войны, в Германии марки отменили,- делили страну победители, заводы вывозили, а мастера остались, вот они работали дома или в мастерских за хлебные карточки, практически даром, чтоб можно было прокормить семью.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це рушниці зібрані в приватних(кустарних) майстернях з частин відомих виробників зброі (Зімсон,Зауер,Меркель і т.д.) !
После войны, в Германии марки отменили,- делили страну победители, заводы вывозили, а мастера остались, вот они работали дома или в мастерских за хлебные карточки, практически даром, чтоб можно было прокормить семью.
Додам до даних відповідей той момент,що в більшості випадків такі екземпляри виходили з майстерень без комплектів відповідних клеймувань,а значить випробування готової продукції не проводились,так як випробувальні станції не працювали.Випробувальні клеймування залишались лише на повірених до війни готових комплектуючих які залишились на складах без відповідного нагляду і в той час використовувались для комплектування зібраних готових екземплярів.Хочеться замітити,що "хлібна" післявоєнна зброярська продукція продовжувала нести в собі і передавати майбутньому поколінню всю майстерність німецьких майстрі-зброярів тих тяжких післявоєнних часів,якою і зараз ми любуємось воочию
 

Hovarf

Слідопит
Додам до даних відповідей той момент,що в більшості випадків такі екземпляри виходили з майстерень без комплектів відповідних клеймувань,а значить випробування готової продукції не проводились,так як випробувальні станції не працювали.Випробувальні клеймування залишались лише на повірених до війни готових комплектуючих які залишились на складах без відповідного нагляду і в той час використовувались для комплектування зібраних готових екземплярів.Хочеться замітити,що "хлібна" післявоєнна зброярська продукція продовжувала нести в собі і передавати майбутньому поколінню всю майстерність німецьких майстрі-зброярів тих тяжких післявоєнних часів,якою і зараз ми любуємось воочию
Якщо я вірно зрозумів Ваш коментар, то "хлібність" рушниці додає їй вартості, як приміром - "штучність".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо я вірно зрозумів Ваш коментар, то "хлібність" рушниці додає їй вартості, як приміром - "штучність".
Оно придает определенную "изюминку" оружию, не более того.
Никто и никогда не даст гарантии на такое ружье- сработанное неизвестно кем, в каких условиях и из чего: все- на свой страх и риск.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Якщо я вірно зрозумів Ваш коментар, то "хлібність" рушниці додає їй вартості, як приміром - "штучність".
Вартість не додає,але показує,що майстерність німецьких зброярів була,є і буде завжди на висоті не залежно від умов,випробувань часом і т.д.!!!
 
Останнє редагування:
Зверху