Профессиональный точильный станок для ножей

Kosta5575

Новачок
Вечер добрый, нужен полный комплект с узлом точной регулировки+ набор камней .Чекаю реквізити
 

Tucha

Мисливець
Добрый вечер. Подскажите цену на полный комплект (комплект с узлом точной регулировки+ набор камней). С уважением.
 

Alex111

Мисливець
Добрый вечер. Подскажите цену на полный комплект (комплект с узлом точной регулировки+ набор камней). С уважением.
Приветствую! Точилка 1280грн, узел точной регулировки угла заточки 150грн, шесть бланков 6х15грн, камни 6шт (пять водных оксид алюминия 100/240/400/800/1500 + один карбит кремния 3000 (масляный) 600грн. Комплект 2100грн. Моя поклейка камней на бланки.
С ув.
 

Danьka

Мисливець
Доброго дня.Хочу подякувати за станок і підхід до покупця.Пишу з запізненням,раніше не виходило.Воскресив на станку такі ножі що і ножами вже не називались.Колега,якому я брав другий станок теж задоволений.Але маю питання,чому для мене ціна була 2200 грн.а тут вже 2100?
 

Alex111

Мисливець
Доброго дня.Хочу подякувати за станок і підхід до покупця.Пишу з запізненням,раніше не виходило.Воскресив на станку такі ножі що і ножами вже не називались.Колега,якому я брав другий станок теж задоволений.Але маю питання,чому для мене ціна була 2200 грн.а тут вже 2100?
Вітаю! Дякую за подяку. Ціна змінилась за рахунок того, що деякі єлементи за рахунок об"єму вдалося здешевити. З ростом цін на метал та послуги ціни можуть змінитися не в кращу сторону для покупця. Поки ціну тримаю.
З пов. Олександр.
 

uTEL

Мисливець
Заказал станок, на следующий день получил. Все в лучшем виде, все что нужно в комплекте, все аккуратно запаковано.
Быстренько все собрал и тут же заточил/восстановил нож, кромка которого была мной испорчена "карманной точилкой" Лански. По моей вине, конечно, испорчена ;). Лански не причём;)

Вобщем, стоящая вещь.

Отдельное спасибо продавцу, который не поленился и позвонил мне сам, чтобы ответить на мои дилетантские вопросы и дать пару советов по использованию станка.
 

SLO

Новачок
Доброго дня.
Хочу замовити повний комплект+бруски.
Напишіть реквізити та умови доставки/оплати.

Заздалегідь вдячний.
 

eskulap2009

Мисливець
получил полный комплект. изделие на высочайшем уровне. не просто ширпотреб а сделано с душой.главное что мастер знает что и для чего! спасибо! собрал! руки чешутся чтото заточить!!! РЕКОМЕНДУЮ
 

Тиха

Новачок
Добрый день.Хочу заказать у Вас полный комплект.Сколько будет стоить.С ув.
 

SLO

Новачок
Приветствую! Реквизиты в личке.
Доброго дня.
Отримав посилку.
Випробував її на декількох ножах, як з кухні так і моїх мисливських.
Результатом більше ніж задоволений. От тільки дружині довелось манікюр заново робить ))))

Дуже Вам вдячний за таку роботу.
 

Alex111

Мисливець
Доброго дня.
Отримав посилку.
Випробував її на декількох ножах, як з кухні так і моїх мисливських.
Результатом більше ніж задоволений. От тільки дружині довелось манікюр заново робить ))))

Дуже Вам вдячний за таку роботу.

Дякую за відгук. З манікюром дружини такаж проблема, її ножі вище 800 каменю не точю, на кухню ходжу зі своїми ножами. Але інколи користується виключно моїми ножами особливо коли приходиться працювати з м"ясом та рибою.
З пов. Олександр.
 

---Roman---

Новачок
Темі "ап". А Олександру подяка за добрий комплект та гарне відношення до покупця.
Найкращі рекомендації.
 

Д_О_К.

Мисливець
Добрый вечер. Возможно ли у Вас приобрести 2 камня 1500 и 3000 на бланках. С УВ.
 

Lapa1

Мисливець
Добрый вечер. Подскажите цену на полный комплект (комплект с узлом точной регулировки+ набор камней+ поклейка камней)
 
Зверху