Профессиональный точильный станок для ножей

Мишко К36

Слідопит
Отримав я станок.
Але .....
Поклав під ялинку:oops:,розпакую після дванадцятого удару годинника у новорічну ніч.
Дитинство згадаю:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
П.С ножі гострі маю,олів'є наріжу;)
Олександр Вам дякую.
З наступаючим Новим Роком!
Миру! Здоров'я!
Шануймося!
З повагою Михайло.
 

Alex111

Мисливець
Отримав я станок.
Але .....
Поклав під ялинку:oops:,розпакую після дванадцятого удару годинника у новорічну ніч.
Дитинство згадаю:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
П.С ножі гострі маю,олів'є наріжу;)
Олександр Вам дякую.
З наступаючим Новим Роком!
Миру! Здоров'я!
Шануймося!
З повагою Михайло.
Дякую! Гадаю Дід Мороз не підведе. Всих з наступаючими святами, здоров"я та всіх благ.
 

Z.V.S.

Мисливець
Вітаю. Поворотный механизм по типу Ефима или Козаки не делайте ?
 

Alex111

Мисливець
Яка вартість станочка на даний час?
Приветствую! Точилка 1280грн, узел точной регулировки угла заточки 150грн, шесть бланков 6х15грн, камни 6шт (пять водных 100/220/400/800/120 + один 3000 (масляный) 600грн. Комплект 2100грн. Моя поклейка камней на бланки.
 

Мишко К36

Слідопит
Доречі:
Станок класний.
Продавець відповідальний.
Наскільки я салага в заточці,але точиш і хочеться.
Дружина коситься:" ти ще довго будеш цяцьками своїми бавитись?"
І от що робити:rolleyes:?
Нерозірватись.....:oops:
 

Володимир0504

Слідопит
Приветствую! Точилка 1280грн, узел точной регулировки угла заточки 150грн, шесть бланков 6х15грн, камни 6шт (пять водных 100/220/400/800/120 + один 3000 (масляный) 600грн. Комплект 2100грн. Моя поклейка камней на бланки.
Набігає трохи, подумаю...
 

Мишко К36

Слідопит
згоден, візьму обов"язково воно на самих кухонниках відіб"ється
Е нєєєє,шановний,одними кухонними не обійться, треба всьо переточить!
Ну у всякому випадку щось мене " понесло".:)
Учора ще не разу ніж ковбаси не бачив,а мені коробку розкрити закортіло,по залізній банці шаргонув:(
І що ви думаєте? До пів-першої ночі переточував. Добре чи не добре але ж таки точив:p
 

Ohotnik47

Слідопит
Набігає трохи, подумаю...
Якщо є що точити - нічого думати.
Для прикладу: ніж з ст.65г, твердість 59 HRC- після звичайного заточування вистачало для розроблення кабана в 150 кг. до половини, потім потрібно було правити.Після заточування на подібному станку - вистачає на повне розроблення з запасом відсотків у 40.
Єдиний нюанс - якщо користувачі гострих ножів не дуже обережні, то пальці ріжуть миттю.
Майстру успіхів і натхнення.
 

Володимир0504

Слідопит
Якщо є що точити - нічого думати.
Для прикладу: ніж з ст.65г, твердість 59 HRC- після звичайного заточування вистачало для розроблення кабана в 150 кг. до половини, потім потрібно було правити.Після заточування на подібному станку - вистачає на повне розроблення з запасом відсотків у 40.
Єдиний нюанс - якщо користувачі гострих ножів не дуже обережні, то пальці ріжуть миттю.
Майстру успіхів і натхнення.
Звісно, на кухні штук 10, в ящику з інструментами 2, плюс мисливсько-туристичних 5, плюс мачете Голок
 
Зверху