Прошу допомоги у визначенні.

виктор 15

Снайпер
Всим доброго!Прошу допомоги у гуру по зброі. у визначенні цього надпису.Дякую
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую!А по грошам що може коштувати.?16 к.звуження заміряли 0.25.нарізний 8х57.стволи в ідеалі.
Вот, чисто ради любопытства: ружье на правую сторону не кренит: при стрельбе, вскидке и просто ношении?:rolleyes:
 

Роман це я

Новачок
Трійник 3 ствола, а комбінована (наприклад горизонталка як ця) 2. З повагою. Чи я щосьне розумію.?
 

виктор 15

Снайпер
Вот, чисто ради любопытства: ружье на правую сторону не кренит: при стрельбе, вскидке и просто ношении?:rolleyes:
Баланс рушниці просто чудовий!Перший пробний постріл з нарізного на відстань 100 м. відкитий приціл.стріляв з упора.мішень паперовий лист А4.куля лягла в ціль,честно кажучи був приемно здивований.Що ще потрібною
 

север

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Чи я щосьне розумію.?
Виды охотничьего оружия комбинированного типа
  1. «Двойники». Как понятно из названия, один ствол ружья нарезной, второй – гладкоствольный. Такие ружья также именуются штуцерными.
  2. Трехствольные ружья («тройники»). По аналогии с «двойниками», трехствольные ружья выпускаются в комбинации 2 нарезных ствола + 1 гладкоствольный или 2 гладкоствольных + 1 нарезной.
  3. Четырехствольное ружье. Достаточно экзотическая категория ружей, в которой есть по 2 ствола разного вида (нарезной и гладкоствольный).
  4. И т.д.....
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Баланс рушниці просто чудовий!Перший пробний постріл з нарізного на відстань 100 м. відкитий приціл.стріляв з упора.мішень паперовий лист А4.куля лягла в ціль,честно кажучи був приемно здивований.Що ще потрібною
Красивый двойничек!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Красивый двойничек!
А от дерево не завадило б показати!!!Там явно щось не від чогось,а для австрійської зброярської школи і зокремя в роботах Дрешера,це недопустимо?!За Грінер я мовчу,-



ну і заодно за....,

 
Останнє редагування:
Зверху