Прошу допомогти з оцінкою

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Виставіть фото ствольного приливу,клейм і вкажіть чокові звуження.Ви його брали вже з цим деревом чи робили вже при Вас??
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
500 потолок
 

hantersvirid

Мисливець
Дерево зроблене майстром Юрієм Володимировичем в м. Луцьку. Колодка перетерта войлоком, кольорова калка збережена не була. стволи перетерті зовні і підворонились. довжина стволів 716 мм, якщо я правильно міряю. Звуження не міряв.
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

hantersvirid

Мисливець
150 умовних американських доларів. І це зроблено під мастіку. Під лак у Ю.В. получаються взагалі шедеври, покраще ніж на бенелях.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Допомогло керніння усуненню люфта???:cool::DЗдається,що ні!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Оригінальна "ромашка"на підствольному крюку,якщо вона є, виглядає так:



а не:



Це вже витвір місцевих "кулібіних" для усунення люфта!!
 
Останнє редагування:

hantersvirid

Мисливець
Точно. Якісь недобрі дяді стерли оригінальну ромашку таку як у Вас а набили свою красиву, бо для прибирання шату Ваша ромашка як мертвому припарка.
Повірте я знаю як мінімум 3 швидких способи як прибрати шат але ненадовго і як мінімум 2 як шат прибрати по технології.
Відносно довжини стволів то я читав, нажаль не памятаю джерело, що довжина якраз 716 мм а не 720 мм чомусь так.
 

hantersvirid

Мисливець
І ще й 2 радянські зірочки вибили. Напевно, дуже полюбили Совєтів.

Для тих хто не розбирається в мірах довжини поясню: 716 мм це в перекладі на ті міри які Ви осягнули складає 71 см. 6 мм. Це аж ніяк не більше 72 см. А Ви говорите: "Забагато наміряв, забагато наміряв".
Мене більше інтересує допомога людей які проводили реальні заміри, а не вгадували. Тому що довжина не кругла величина, якщо реальна довжина 720 мм. то мене більше хвилює де у моєї рушниці ділось 4 мм. Якщо їх хтось спиляв то для чого 4 мм ніякої ролі не грають.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
якщо реальна довжина 720 мм. то мене більше хвилює де у моєї рушниці ділось 4 мм. Якщо їх хтось спиляв то для чого 4 мм ніякої ролі не грають.
Может это просто- вполне допустимый допуск ( в сторону уменьшения длины) от базовых 720 мм?
Такой допуск, например, существует в ИЖ-54 с длиной стволов 750 мм, он составляет 750 мм (-0,5).
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
І ще й 2 радянські зірочки вибили. Напевно, дуже полюбили Совєтів.
Дуже не дуже вони їх любили не суть,а суть в тому,що без цих клейм зброя рахувалась незаконною і необлікованою так як це клейма радянської військової прийомки Наркомата збройних сил СССР і без них люба зброя не виходила з заводів,особливо в 1946-48 роках (ну,крім тих хто клепав ці екземпляри на коліні з старих заготовок,без повного комплекту клкйм і випробувань і товкав "воїнам-визволителям"за буханку хліба,а ті тянули це в союз)!! А на рахунок,-
Для тих хто не розбирається в мірах довжини поясню: 716 мм це в перекладі на ті міри які Ви осягнули складає 71 см. 6 мм. Це аж ніяк не більше 72 см.
скажу одне-71 см.6 мм-це не стандарт,а от 72 см.-стандарт і для німців таких понять як +/- не існувало і не існує.
 
Останнє редагування:
Зверху