Прошу допомогти з оцінкою

Арго

S-Moderator
Команда форуму
бо для прибирання шату Ваша ромашка як мертвому припарка.
Це Ви правильно підмітили,а от ті хто її наносив того не знали,а клепали під "стандарт",бо деяка зброя німецьких майстерень виходила з такими "ромашками" і моє фото тому приклад!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тому що довжина не кругла величина, якщо реальна довжина 720 мм. то мене більше хвилює де у моєї рушниці ділось 4 мм. Якщо їх хтось спиляв то для чого 4 мм ніякої ролі не грають.
А Ви виставіть фото дульного зрізу і подивимось,а заодно добре зробіть заміри.
 

Vov-1

Зброяр
[QUOTE="Арго, post: 594718, member: 295скажу одне-71 см.6 мм-це не стандарт,а от 72 см.-стандарт і для німців таких понять як +/- не існувало і не існує.[/QUOTE]
Так китайська рулеька дає похибку в 4 мм;):):)
 
Останнє редагування модератором:

север

ветеран форуму
надійна команда
[QUOTE="Арго, post: 594718, member: 295скажу одне-71 см.6 мм-це не стандарт,а от 72 см.-стандарт і для німців таких понять як +/- не існувало і не існує.
Так китайська рулеька дає похибку в 4 мм;):):)[/QUOTE]
Тоже вариант!;)
 

Vov-1

Зброяр
Так китайська рулеька дає похибку в 4 мм;):):)
Тоже вариант!;)[/QUOTE]
Не варіант...Якщо взяти німецьку педантичність і китайську рулетку....Іншого пояснення я не бачу....Смисл врізати стволи на 4мм?Втюхані...? Було-б видно.Дайте інше пояснення,я згоджусь...Весь пост...Імхо...
 

hantersvirid

Мисливець
Жаль, нічого путнього відносно техстану зброї на форумі не почув. Напевно, дійсно ті хто володіє інформацією на форумі не засідають.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Жаль, нічого путнього відносно техстану зброї на форумі не почув. Напевно, дійсно ті хто володіє інформацією на форумі не засідають.
А, что Вы хотели услышать?
Хвалебные оды самому простому, надежному, хорошему, рабочему ружью?
Или хвалебные оды реставраторам? Дерево понравилось, остальное плохо. ИМХО
Или Вы хотели увидеть оценку в киллобакс? пожалуйста продавайте за 1000 тут это не запрещено, но это будет не продажа, а хвастовство, мол смотрите у меня есть ружье, но я его не продам;)
 
Зверху