Пульові патрони ТАХО

Bekas7

Мисливець
Хто користується пулями від ТАХО???? Появився досить не поганий асортимент....
 

Mykola STARyy

Снайпер
Стріляв Ураганом і Торнадо. З рук стоячи на 35м. Ураган сподобався. І купка хороша і експансивність. Иж 54. Звуження 0,35- 0,8.
Є тема "куля Ураган"
 

Androsh

Слідопит
Хто користується пулями від ТАХО???? Появився досить не поганий асортимент....
Тахо Диаболо отстреливал в тире. Отдача шопипец, лягает не по детски. Куча тоже не понравилась, самокруты лучше летят.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Стріляв Ураганом і Торнадо. З рук стоячи на 35м. Ураган сподобався. І купка хороша і експансивність. Иж 54. Звуження 0,35- 0,8.
Є тема "куля Ураган"
Цілком підтримую Вас!
Я, раніше коли тільки-тільки починав захоплюватись кульовою стрільбою з гладкого ствола, то стріляв "ТАХО" - Діаболо з ТОЗ-34, теж стоячи з рук, кучність і різкість, дуже навіть гарна!
А, в цьому році, теж стріляв "ТАХО" - Торнадо (ті що виграв у конкурсі), стріляв з ИЖ-12, теж стоячи з рук, відстань 50 м, мішень - бетонна плита. (7 пострілів зробив)
Віддача така... смачна:) Кучно б'ють набої, потужні, мені особисто сподобались!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Bekas7

Мисливець
Попробував шершень торнадо болід і ураган... всі летять супер на 50 м попадають в цеглу це вже дорадує... саме краще летить ураган і шершень але торнадо сподобався ефект з цеглини куски летять... торнадо певно можна порівнювати з монолітом.. я би взагалі сказав що це Український моноліт...
 

16к

Мисливець
Каліберні кулі дуже небезпечні!! Будьте обережні!! Нікого не слухайте!Розріжте патрон з кулею та прогоніть через чок.тоді все буде зрозуміло!!
 

HUNTERok

Новачок
торнадо сподобався ефект з цеглини куски летять... торнадо певно можна порівнювати з монолітом.. я би взагалі сказав що це Український моноліт...
Була можливість відстрілювати кулі ТОРНАДО. З 10 пострілів на відстанні 40м - показала досить хорошу кучність. Сила і різкість пострілу - відмінна. Мені сподобались.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Каліберні кулі дуже небезпечні!! Будьте обережні!! Нікого не слухайте!Розріжте патрон з кулею та прогоніть через чок.тоді все буде зрозуміло!!
Ви мене вибачте, але це Вас ніхто не слухатиме!
Припустимо, Ви проткнули кулю через чок, куля пролазить вільно.
Так при пострілу, цю кулю у стволі все одно РОЗІЖМЕ у стволі при тиску 650 МПа і куля пройде дуже плотно і в чоках все одно обіжметься.
І по друге, каліберна куля ПОВИННА туго проходити через ствол і не пролазити в чок.
Так що хоть Ви пропихали кулю через ствол, чи не пропихали, це просто немає сенсу цього робити! Повірте мені!
А по друге, я ось прикладую свій скріншот (з сусідньої теми) з моєю відповіддю, і там написано, як правильно міряти кулю.
Безымянный.jpg

І на майбутнє Вам, шановний.
Як захочете перевірити, чи проходить куля через чок чи ні, нада перевіряти, так-як написано на скріншоті, тобто робити заміри кулі і Ваш чок, а не пропихать через ствол.
І запам'ятайте, ребра ЗАВЖДИ зітрутся у стволі так в чоках, бо для цього і зроблено, а головне, щоб ТІЛО кулі було менше у діаметрі Вашого чока і тоді постріл буде, АБСОЛЮТНО безпечний.
Думаю, Ви мене зрозуміли.
 

16к

Мисливець
Чок зріає ДВА МІЛІМЕТРИ СВИНЦЮ ЦЕ НОРМАЛЬНО!!!!! швидкість польоту кулі 400м\с+- ВИ УЯВЛЯЄТЕ який там УДАР!!!!
 

16к

Мисливець
Людина вистрілить з дешевого турка (з тонкими стінками ствола) І його розірве!!
 

16к

Мисливець
Тахо Диаболо отстреливал в тире. Отдача шопипец, лягает не по детски. Куча тоже не понравилась, самокруты лучше летят.
Діаболо по діаметру більша за діаметр ствола,а якщо у вас був Чок ! того і лягаєтся!
 

16к

Мисливець
Ви мене вибачте, але це Вас ніхто не слухатиме!
Припустимо, Ви проткнули кулю через чок, куля пролазить вільно.
Так при пострілу, цю кулю у стволі все одно РОЗІЖМЕ у стволі при тиску 650 МПа і куля пройде дуже плотно і в чоках все одно обіжметься.
І по друге, каліберна куля ПОВИННА туго проходити через ствол і не пролазити в чок.
Так що хоть Ви пропихали кулю через ствол, чи не пропихали, це просто немає сенсу цього робити! Повірте мені!
А по друге, я ось прикладую свій скріншот (з сусідньої теми) з моєю відповіддю, і там написано, як правильно міряти кулю.
Переглянути вкладення 238395
І на майбутнє Вам, шановний.
Як захочете перевірити, чи проходить куля через чок чи ні, нада перевіряти, так-як написано на скріншоті, тобто робити заміри кулі і Ваш чок, а не пропихать через ствол.
І запам'ятайте, ребра ЗАВЖДИ зітрутся у стволі так в чоках, бо для цього і зроблено, а головне, щоб ТІЛО кулі було менше у діаметрі Вашого чока і тоді постріл буде, АБСОЛЮТНО безпечний.
Думаю, Ви мене зрозуміли.
Я вас зрозумів:),але стріляти можна з чоків(усіх) ПІдкаліберною кулею в контейнері!!для чого вона була створена!!Каліберна для Циліндра(Мінімальні навантаження на механізми!)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я вас зрозумів:),але стріляти можна з чоків(усіх) ПІдкаліберною кулею в контейнері!!для чого вона була створена!!Каліберна для Циліндра(Мінімальні навантаження на механізми!)
Вопрос к 16к.
С ваших постов понятно, что спорить с вами бесполезно и у вас есть 2 мнения - ваше и не правильное. Отсюда вопрос конкретно к вам: что такое "калиберная пуля" и дайте пожалуйста размеры этой пули. Спасибо
 

АлексД

Мисливець
Правильно говорит 16к
Калиберные пули смертельно опасны для любого дульного сужения. Но тут возникает вопрос терминологии. Под калиберными пулями для гладкоствола сейчас подразумевают "условно калиберные" пули - пули содержащие в своей конструкции специальные деформируемые элементы (ободки, зубчики, рёбра), которые центрируют в стволе тело пули и легко истираются и обжимаются при проходе дульного сужения - такие пули абсолютно безопасны для дульных сужений при условии изготовления пули не из сверхжёстких сплавов свинца. Именно эту категорию пуль в массе своей предлагают производители. А калиберная пуля таких элементов не имеет и если бы Диабола была калиберной в прямом смысле этого термина, то ружьё не лягалось бы при выстреле, а быстро превратилось из любимого предмета снаряжения в кусок металлолома.
И если мы применяем термин "калиберная пуля" подразумевая при этом "условно калиберная" то абсолютно верно высказывание Stanislav Fursa и других коллег о методиках подбора пуль для гладкоствола.
П.С. То же считаю неоправданным (если не сказать больше) прогон пули через ствол с последующим снаряжением "адаптированной" пули в патрон...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
АлексД, чисто наш "хохляцкий" ответ - и нашим, и вашим. Только теперь стало 3 основных градации по диаметру пуль - "калиберная", "условно калиберная" и "подкалиберная".

ПС: прав Станислав Фурса, 16 к - просто "бла-бла".
Діаболо по діаметру більша за діаметр ствола,а якщо у вас був Чок ! того і лягаєтся!
Плотный пластиковый обтюратор может "лягнуть" круче свинцовой пули.
 

16к

Мисливець
Вопрос к 16к.
С ваших постов понятно, что спорить с вами бесполезно и у вас есть 2 мнения - ваше и не правильное. Отсюда вопрос конкретно к вам: что такое "калиберная пуля" и дайте пожалуйста размеры этой пули. Спасибо
Шановний !Я висказав свою думку.Стріляйте чим хочете(самі)!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Шановний !Я висказав свою думку.Стріляйте чим хочете(самі)!
Людина вистрілить з дешевого турка (з тонкими стінками ствола) І його розірве!!
Шановний, людина прочитає вашу нісенітницю і буде вважати, що це істина, бо це було написано на поважному інтернетресурсі. Якщо це ваша думка, то вказуйте на це. Дякую!
 
Зверху