Пуля Ширинского-Шихматова

tarasovka_city

Новачок
Я просто хочу підібрати кулю-заряд, щоб попадати туди, куди цілюсь до 40 м. Щоб коли знову попаду на полювання на кабана, бути впевненим у собі. Та хочу визначити хто винен у промаху: рушниця (бо рідної мушки нема, і недавно купив оптоволоконну), куля, чи в мене криві руки. Останнє можна виключити при стрільбі з упору. А ШШ я вибрав для експириментів, як найбільш точну із ефективних на кабана(мій еталон витривалого звіра). Бо вже задумуюсь над обрізкою стволів під циліндри (для кулі та стрільби на короткі дистанції під час ходового полювання) як крайня міра.
 

tarasovka_city

Новачок
Как по мне, ШШ хороша в калиберном варианте, в подкалиберном - придётся изрядно попотеть для достижения кучности... Без стаканчика/обкладок на теле пули навряд ли полетит.
А що у Вас замовляють для 16к. чок/півчок?
 

АлексД

Мисливець
Бо вже задумуюсь над обрізкою стволів під циліндри (для кулі та стрільби на короткі дистанції під час ходового полювання) як крайня міра.
Вот это - действительно очень крайняя мера. Проще подобрать пулю/снаряжение.
 

tyrist 1945

Тигр
Я просто хочу підібрати кулю-заряд, щоб попадати туди, куди цілюсь до 40 м. Щоб коли знову попаду на полювання на кабана, бути впевненим у собі. Та хочу визначити хто винен у промаху: рушниця (бо рідної мушки нема, і недавно купив оптоволоконну), куля, чи в мене криві руки. Останнє можна виключити при стрільбі з упору. А ШШ я вибрав для експириментів, як найбільш точну із ефективних на кабана(мій еталон витривалого звіра). Бо вже задумуюсь над обрізкою стволів під циліндри (для кулі та стрільби на короткі дистанції під час ходового полювання) як крайня міра.
Яку рушницю надумали різати? Може простіше пошукати стволи додаткові?
 

tarasovka_city

Новачок
Яку рушницю надумали різати? Може простіше пошукати стволи додаткові?
Тоз 63. Та Ви праві. Я спочатку спробую знайти пару стволів. Може вже різаних.
У Вас нема можливості заміряти Ваші кулі по пояскам? Які звуження в мм. має Ваша рушниця?
 

tyrist 1945

Тигр
Тоз 63. Та Ви праві. Я спочатку спробую знайти пару стволів. Може вже різаних.
У Вас нема можливості заміряти Ваші кулі по пояскам? Які звуження в мм. має Ваша рушниця?
Заміряти кулі зможу в понеділок. А стріляю я з рушниці без звужень... тобто циліндр.
 

web2r

Мисливець
Отримав пробну партію куль ш-ш від камрада krushinski00.
Якість куль на висоті, є одне але - кульку потрібно чимось фіксувати, а то з семи штук повипадали, мабуть посаджу на термоклей.
Хвостовик досить високий, мабуть доведеться закручувати закруткою.
Результати відстрілу будуть пізніше.
IMG_20170816_124907~01.jpg
IMG_20170816_124928~01.jpg
IMG_20170816_124950~01.jpg

Ну і порівняння з кулею від Валерія
IMG_20170816_125116~01.jpg
IMG_20170816_125131~01.jpg
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я бы сказал, что сама пуля у Виктора Крушинского смотрится поприятнее. То, что патроны придется закручивать обычной закруткой - ИМХО только плюс.
 

krushinski00

Снайпер
Отримав пробну партію куль ш-ш від камрада krushinski00.
Якість куль на висоті, є одне але - кульку потрібно чимось фіксувати, а то з семи штук повипадали, мабуть посаджу на термоклей.
Хвостовик досить високий, мабуть доведеться закручувати закруткою.
Результати відстрілу будуть пізніше.
Переглянути вкладення 300195 Переглянути вкладення 300197 Переглянути вкладення 300198
Ну і порівняння з кулею від Валерія
Переглянути вкладення 300200 Переглянути вкладення 300201
То що шарик випав то можна і на нову почту спихнути.но я їх не фіксую спеціально.можливо комусь вага буде забагато а можливо пиж потрібно підправити.при закріпленому шару це майже не можливо.а капнути краплю суперклей після закрутки це не складно
 

krushinski00

Снайпер
Я бы сказал, что сама пуля у Виктора Крушинского смотрится поприятнее. То, что патроны придется закручивать обычной закруткой - ИМХО только плюс.
Це трішки різні кулі.в моїх менша вага та більші прорізи на кулі
 

andremon

Мисливець
А в чому саме плюс закрутки?
не знаю чи то правда чи ні, цілком можливо маразм бо результатів серьозних наукових дослідів на цю тему я ще не зустрічав... як кажуть у таких випадках "за що купив, за те і продаю" ;) Сам бачив досить багато відіо де кульові патрони, у тому числі і Ш.Ш. закривають зіркою, але мій хороший знйомий, мисливець предпенсійного віку категорично проти такого, на його думку будь яку кулю треба закривати виключно під закрутку, оскільки з його слів зірка, під час пострілу занадто сильно підіймає тиск у стволі, і відповідно значно зростає можливість розуть і розривів стволів. З рештою, зваживши на багатий досвід свого вчителя і згадавши про те що береженого бог береже, я тепер теж кульові патрони закриваю виключно закруткою!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
не знаю чи то правда чи ні, цілком можливо маразм бо результатів серьозних наукових дослідів на цю тему я ще не зустрічав... як кажуть у таких випадках "за що купив, за те і продаю" ;) Сам бачив досить багато відіо де кульові патрони, у тому числі і Ш.Ш. закривають зіркою, але мій хороший знйомий, мисливець предпенсійного віку категорично проти такого, на його думку будь яку кулю треба закривати виключно під закрутку, оскільки з його слів зірка, під час пострілу занадто сильно підіймає тиск у стволі, і відповідно значно зростає можливість розуть і розривів стволів. З рештою, зваживши на багатий досвід свого вчителя і згадавши про те що береженого бог береже, я тепер теж кульові патрони закриваю виключно закруткою!
+1 и добавить нечего. ИМХО - вполне возможно что это все предрассудки, но лично я придерживаюсь именно такой теории, как описано выше
 

krushinski00

Снайпер
не знаю чи то правда чи ні, цілком можливо маразм бо результатів серьозних наукових дослідів на цю тему я ще не зустрічав... як кажуть у таких випадках "за що купив, за те і продаю" ;) Сам бачив досить багато відіо де кульові патрони, у тому числі і Ш.Ш. закривають зіркою, але мій хороший знйомий, мисливець предпенсійного віку категорично проти такого, на його думку будь яку кулю треба закривати виключно під закрутку, оскільки з його слів зірка, під час пострілу занадто сильно підіймає тиск у стволі, і відповідно значно зростає можливість розуть і розривів стволів. З рештою, зваживши на багатий досвід свого вчителя і згадавши про те що береженого бог береже, я тепер теж кульові патрони закриваю виключно закруткою!
Це все так.но кулі Полева рекомендують закривати не зіркою а шалашик.тай у продажу я не помню щоб попадатись кульові набої закриті зіркою
 
Зверху