Пупкова грижа у собак

markiv-bogdan

Мисливець
Шановні мисливці та собаколюби, прошу поради. Придбав сучку дратхаара вік 4 місяці і виявив у неї пупкову грижу величиною з невеликий горіх.Чи обов"зково робити операцію.Буду вдячний за поради.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Може зарости, але слідкуй за цуциком. Операція нескладна.
 

Эколог

Новачок
Потрібно показати ветиринару , спеціалісти вшивають навіть нероблячи розрізу .
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Накладіть бандаж(пов"язку) на грижу на 2-3 неділі.Якщо незначне вип"ячення, повинно затянути само.і головне- не перегодовуйте собаку, краще частіше і малими порціями.
 

Navigator1

Новачок
S.V.R.;125584 сказав(ла):
Накладіть бандаж(пов"язку) на грижу на 2-3 неділі.Якщо незначне вип"ячення, повинно затянути само.і головне- не перегодовуйте собаку, краще частіше і малими порціями.
После операции-эта процедура обязятельна.С операцией не затягивайте,погубите собачку,так как грижа из-за того,что при родах осталась маленькая пуповина 1-2 см ,а необходимо 5-6см.Будем переживать за вашего драдхаарчика...С уважением
 

lemesh_misha

Мисливець
markiv-bogdan;125490 сказав(ла):
Шановні мисливці та собаколюби, прошу поради. Придбав сучку дратхаара вік 4 місяці і виявив у неї пупкову грижу величиною з невеликий горіх.Чи обов"зково робити операцію.Буду вдячний за поради.
Зтикався із таким....Там роботи на 20 хвилин....Повезіть собачку нехай вшиють ту грижку...Успіху....
 

трудяга

Мисливець
lemesh_misha;125628 сказав(ла):
markiv-bogdan писал:
Шановні мисливці та собаколюби, прошу поради. Придбав сучку дратхаара вік 4 місяці і виявив у неї пупкову грижу величиною з невеликий горіх.Чи обов"зково робити операцію.Буду вдячний за поради.


Зтикався із таким....Там роботи на 20 хвилин....Повезіть собачку нехай вшиють ту грижку...Успіху....
В мене була схожа ситуація але операцію я робив своїй собачці в 10 місяців -тому що в цуценяти тканини тонкі і шви можуть розійтись але це як на мою думку .Післяопераційний стан -це постійний нагляд і поменьше навантаження після 1 місяця після операції постопово давайте навантаження і виховаєте чудового помічника-повірте мені-грижа це не страшно але не забувайте що щеня -це та сама дитина -але не розмовляє.Виховаєте буде прекрасний товариш- моєму куцу вже 11 років і також була пупкова грижа десь з грецький горіх. аале памятайте---меньше навантаження до операції і після неї.
 

markiv-bogdan

Мисливець
У вівторок прооперували.У четвер возив на перевірку до ветеринара,каже ,що все проходить нормально.Зараз Джессі бігає. Три ночі ночує в кімнаті.Обв"язав її живота,щоб не пошкодила швів. Друзі,я вам щиро вдячний за поради і за підтримку.
 
Зверху