Пух,копыто 2016-2017

мр 153 12 76..

Снайпер
Опять таки не нашел общей темы,и решил создать новую......
Просим, пишем ,не стесняемся,не морозимся.....
Сегодня открылись.....зайца не много (или лежит) ,но я таки взял:oops::oops::oops::):):)
Участвие принимал и ВИТМАХ (тоже отличился), он же Веталь с Батьком.......
Веталь прострелялся ну оооооо чень круто...первым смазал,но вторым:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...далеко БАХ!!!!!!!И не забываемое сальто зайца...
Ну и я слега популял!!!!!!и Тем самым заслужил зайца......прострелялся,а он БЕГИТo_Oo_O:confused::confused::confused:
через метров 200 ХУ...К!!!!Упал!!!!!!!!:confused::confused:
Ну , а потом шашлы,уха,медведи................
Всех с открытием:):):):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Стрелял :МР 153 12 76, сужение получок...порох НС 1.57/32...пороховой пыж (шашечка) и 4 войлочных пыжа (тонких) ..дробь №3,ЗВЕЗДА
IMG_20161106_063422.jpg
IMG_20161106_131045.jpg
IMG_20161106_131111.jpg
IMG_20161106_152237.jpg
IMG_20161106_152242.jpg
IMG_20161106_152247.jpg
 
Останнє редагування:

Pavel1988

Снайпер
Доброго всім ранку! І так коротенький звіт.
Субота
Починали полювати в двох я і мій 74-річний дід. Ранкові збори та вихід в угіддя о 06.45. Прочісуємо перші поросші травами городи, раптом неймовірна стійка нашої помічниці і серце вже виривається з грудей, акуратний підхід до собаки діда і команда "вперед" між собакою і дідом підіймається заєць перший постріл мимо другий постріл і сальто через голову. Перший в цьому сезоні є, на годиннику 07.00.
Фото0323.jpg

Продовжуємо далі, до нас долучається наш товариш і ми в трьох прочісуємо травостої. Через декілька годин ходу знову підйом і дуплет від діда заєць,летить геть в долинку собака стає на слід і з голосом женеться за ним. Раптом через сотню метрів собака зупиняється і починає активно шукати і тут крик товариша "пішов назад" одночасно з ним лунає голос собаки я бачу що заєць біжить прямо на діда який встиг вкласти лише один патрон - постріл мимо, заєць робить невеликий поворот і біжить в мою сторону я біжу на переріз відстань між нами 25-30 метрів постріл і вухатий йде юзом по землі підіймається і далі намагається тікати другий постріл зупиняє його. Далі були ще долинки та травостої був обід і по крові та ще 3 лиса не в зоні досяжності. Суботній результат два вухатих збиті мозолі від нових берців та 20-25 кілометрів по заду.
Фото0325.jpg

Неділя. Зранку та протягом дня йшов дрібний назойливий дощ. Зізвон і вирушаємо в поля у двох, цього разу вже без діда та собаки. Вирішуємо топтати трави. Заходимо в невеличкий кар'єр з пагорбом по середині товариш Олег ворсує пагорб і тут з вершини його зривається заєць мій постріл перший другий Олега і косий тільки прибавляє ходу. Зійшлися, обговорили інцидент все ще раз обдивилися і прийшли до висновку що заєць-стратег бо місце льожки не просте та і тікав прикриваючись складками рельєфу. Йдемо далі, підходимо до клаптя трави яка нам в пояс та вирішуємо як її краще "взяти" і тут раптом в 3-х метрах ривок і "спрінтер" пішов, в траві його видно мельком постріл мимо виходить за траву видніються місцями тільки вуха постріл знову мимо. Стоїмо такі трохи в шоці, ще один прохвесор лежав на куту трави вискочивши з неї тікав не прямо на поле, а попід траву і вже через метрів 80 вийшов на чисте. Далі невеликий перекус, а дощ іде і ноги мокрі плюс ще суботні травми не дають мені можливість нормально ходити. Вирішили їхати до дому та подорозві захватити ще одну травичку. Як виявилося трава була в перемішку із рідкою соєю, Олег йде обходити її по периметру, а я залишаюся на краю біля посадки. Захожу в сою та перехожу її поперек (ширина десь біля 60 метрів) не доходячи до кінці з метрів десять підйом майже з під самих ніг - поводка постріл сальто і невеликий зайчик відправляється в багажник. Олег пройшов ще декілька кілометрів вже без мене,я чекав його в машин.
На жаль фото з неділі не робив, мусите вірити на слово або не мусите:rolleyes:.
П.С. Фото з телефону, за можливі орфографічні помилки прошу не хаяти!
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Діма, вітаю з почином! На шурпу беруть тільки задню ліву лапу, а вона побита. Ти що вибирав передню ліву?:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

мр 153 12 76..

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Охотились 10 человек,в 9.40 уже было 8 косых и лис,двух последних добирали часа 3:eek::eek::eek:,мазали с непривычки,для многих был первый выход в сезоне Переглянути вкладення 228208 Переглянути вкладення 228209
З Полем Друже, ну зайців не таким кривавим боком ставте, ні чисто фарш!ІМХО
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Сам ты это слово!!;););)
А Шах что то сплошал вчера......видимо я его в прошлое воскресенье перехвалил
Запорол , зараза, зайца ....тыкнул его носом в жопу тот как сорвался и Шах сразу за ним в метре.....ни стрелять, ни еб..ть, ни косить....так ушастый благополучно и убег....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сам ты это слово!!;););)
А Шах что то сплошал вчера......видимо я его в прошлое воскресенье перехвалил
Запорол , зараза, зайца ....тыкнул его носом в жопу тот как сорвался и Шах сразу за ним в метре.....ни стрелять, ни еб..ть, ни косить....так ушастый благополучно и убег....
Нічого страшного - то Полювання. так має бути. не по всьому вам стріляти. позабирати у вас МРки і дати по ІЖ-17. тоді дичини буде більше.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
фотосессия была уже после шурпы и шашлыка;););).было уже не до эстетики:rolleyes::rolleyes:( на следующий раз учту)
а чий ТОЗ-54? то моє перше ружжо! кучне собака. я поки пристрілявся, а ше й в 16років - думав, шо я дибіл!
 
Зверху