Підволочиське РО УТМР

ura83

Слідопит
Звернення до власників мисливських собак Підволочиського р-ну !!!! (та всіх не байдужих мисливців!!!)

08.10.2018 о 18-30 год. Будуть проводитись МИРНІ!!!! :) збори власників мисливських собак.

Збори заплановані та погодженні із головою Підволочиської РО УТМР. Слободяном В.М.

План зборів: ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ СЕКЦІЇ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКІВНИЦТВА у районні.

Також будуть розглядатись інші актуальні питання.
 
Останнє редагування:

ura83

Слідопит
Збори відбулись, мета відновити секцію МС зрушила з місця, думаю по трохи будемо набирати оберти!!!!, головне у цій справі - розуміння та небайдужість мисливців, яке із часом повинно прийти!!!!., будемо старатись впроваджувати правильну роботу по мисливському собаківництву., а час покаже........

Також хотілось подякувати за допомогу, поради, "пендель"- прискорення :) - Якоавлеву В.А., Томіна Н. О., а також форумчанина KFoR - Андрія.
з яким попробуємо повоювати у цій справі.....
 

ura83

Слідопит
у смт Підволочиськ навпроти центрального ринку затримана одна із машин браконьєрів, самі браки втекли....
Машина опечатана. у багажному відділені у пакеті десь біля трьох одиниць Зайця та зброя.


Версій багато., точну і правдиву поки що озвучити не в змозі , буде якась інформація спробую відповісти.
Фото додаю (фото із здобутою дичиною не дуже вийшло - затемнені вікна, але роздивитись можна) - можливо хтось впізнає автомобіль....

upload_2018-10-11_11-9-35.png


upload_2018-10-11_11-10-51.png


upload_2018-10-11_11-15-23.png

upload_2018-10-11_11-18-2.png
 

ura83

Слідопит
А де промишляли, як зловили?
Тут ситуація цікава, промишляли у с.Чернилів Руський . Якого милого вони тікали до нас х...з.
Вони(браконьєри) не наші, а з Тернопільсього р-ну. можу помилятись, ніби із с. Бірки., або десь в цьому р-ні.

upload_2018-10-11_19-54-28.png




Ось так с@уки по "полювали" .

Саме цікаво, що їх зловили і загнали до нас прості хлопці (КОЗАКИ!!!) мисливці, з таких людей потрібно брати приклад!., не побоялись і пройшли повз, а зробили свою справу.

Я б на місці голови Тернопільського РО УТМР тим КОЗАКАМ років десь 5:) взагалі всі відстрілочні безкоштовно б видавав.!!!!

Ну і другим промисловикам думаю буде наука.

П.С.
На місті події був кореспондент з 0352ua. там напевне буде більш детальна інформація.
 

василь довжик

Слідопит
Як що затягують справу в такому випадку вже все зам'ято.яДа і заява вже написана заднім числом про угон авто.Раджу в цій ситуації підключати прокуратуру і журналюг.
 

ura83

Слідопит
Як що затягують справу в такому випадку вже все зам'ято.яДа і заява вже написана заднім числом про угон авто.Раджу в цій ситуації підключати прокуратуру і журналюг.
Я думаю що все буде нормально. Хоч пізно, але десь біля 18-00 таки були і журналісти, екологи представники УТМР із області ітд... і при великі кількості свідків і самого винуватця (власника авто) із фіксацію на відеокамери - було описано авто,зброя, набої і тд... Рішення напевне за судом., а яке воно буде, це дуже цікаво.
Будемо спостерігати за цим рішенням., та й таку справу потрібно виставляти на загальний розгляд - щоб люди почали трішки думати мозгами перед тим як щось робити.

П.С.
Там десь була тема - які причини браконьєрства.

Ну у цій ситуації ніяк не можу зрозуміти цих причин - це ж яким голодним потрібно бути щоб таке робити., ну напевне дуже - дуже потрібно хотіти їсти :D., хоча напевне така "вечеря" - буде не з дешевих .
 

василь довжик

Слідопит
Ви там не забудьте,повідомити про концовку.Мажливо деякі особи зроблять,на майбутнє для себе якісь виводи з прочитаного.
 
Зверху