Підкажіть на рахунок вибору зброї!

Статус
Закрита.

Рамс

Новачок
Я свой выбор сделал в пользу 34-ки, на мой взгляд, действительно более элегантен, легче ИЖа, (когда-то на ходовой, после N километров, друг попросил подержать ИЖ-27, так был в шоке от ощутимости разницы в весе!), ну и визуально более приятен глазу! По резкости и кучности боя - все отлично, неоднократно проверял!
П.С. Как-то на охоте сели на привал, повесили разряженные ружья на дерево, и тут я замечаю, что из 9 ружей: 8 ИЖ-27 и ОДИН мой ТОЗ-34! ИЖ-27 однозначно более популярен!
 

Agrowest

Мисливець
Підкажіть, а як на рахунок ІЖа-54? Чи все таки дивитися на щось сучасніше?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Підкажіть, а як на рахунок ІЖа-54? Чи все таки дивитися на щось сучасніше?
1. Рушниця повинна подобатись, інакше через рік-два ви відкладете набік або її, або полювання взагалі.
2.Рушниця має бути зручна. Подивіться що вам лягає в руку в стандартному виконанні.
3. Вага це байка. Стомлюють не 200-300 чи навіть 500г, а незграбна манера носіння зброї.
4.Зброю треба вивчати, знати і максимально використовувати її потенціал. Двох однакових рушниць не буває.
5.Стріляти треба багато. З сотні пострілів, а ще розтягнутої на кілька років ніякого досвіду здобути не можна.
 
  • Like
Reactions: crp

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Mykola STARyy

Снайпер
Поясните пожалуйста..... Как носить 4кг, чтоб они были, как 3,2?

По чем?
Треба виробити собі таку манеру, щоб 3,2 не задовбувало більше ніж іншого 4.
Стріляти по дичині, мішенях, тарілках. Ви не зали?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Mykola STARyy

Снайпер
Какую манеру? подробнее?...
Таку, при якій м'язи шиї і плечового поясу будуть максимально розслаблені. Виробляється індивідуально.
Шия і плечі частіше перебувають в напруженні і стомлюються від очікування дичини,а не від ваги рушниці.
От зараз бахнув мороз і ми надягли на себе кілька лишніх кілограмів,і що? Ви відчули цю вагу? Я ні.
 
Статус
Закрита.
Зверху