Підтирає метал в рушниці

Статус
Закрита.

exceptional

Новачок
Доброго дня. Почав готуватися до відкриття полювання і виявив неприємний дефект в рушниці (иж-27). Підтирає метал під час відкриття або закриття зброї. Підскажіть будьласка від чого це може бути і як з цим боротися.
Дякую.
 

Вкладення

exceptional

Новачок
Такого небуло. Взагалі незрозуміло звідки воно (затирання) з'явилось. Після закінчення минулого сезону - такого небуло, рушниця була почищена і стояла весь час у сейфі ( ніхто її не чіпав).
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Перекос, скос, может патроны магнум? Проверьте на скосы, если нет то к мастеру!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
давно ця рушниця у Вас? бо так швидко таку канавку не натре! подотягуйте гвинти, перевірте на шат чи не з"явився, тре тільки з однієї сторони?
 

exceptional

Новачок
давно ця рушниця у Вас? бо так швидко таку канавку не натре! подотягуйте гвинти, перевірте на шат чи не з"явився, тре тільки з однієї сторони?
Рушниця в мене майже рік. Дісталась в наслідок, впевнений що попередній хазяїн добре відносився до неї. Канавки там немає. Більш схоже на потертості та царапини. Так тре тільки з однієї сторони
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Схоже на отриманий удар при перевезеннi!
Скоси, можуть бути результатом шату, попереднiй пост!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
сама колодка сидить міцно в ложі? видно що рушниця не нова і все повинно було б притертись. на моєму такого немає - аж пішов та подивився. Вам дісталась точно без таких затирань?
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Рушниця в мене майже рік. Дісталась в наслідок, впевнений що попередній хазяїн добре відносився до неї.
Я уверен на 100%, что меняли осевой болт, т.к. он отличается по цвету и не заподлицо с колодкой. Нужно аккуратно выбить осевой болт, по его диаметру подобрать развертку (на о,1мм меньше) и на собранном (обязательно) ружье прогнать посадочное место болта вместе с крюком. Сам с таким сталкивался.
 

Вкладення

exceptional

Новачок
Вам дісталась точно без таких затирань?
Чесно кажучи не пам'ятаю. Мені здається що потертість була маленька, але не затирало. Я трохи менше сезону як займаюсь полюванням, зелений ще... Раніше невідчував коли "переламував" рушницю
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
не тріщина?(обведена зеленим
то не прилягання Нової вісі підствольного гака (Віталій написав точно). у будь якому випадку до майстра там робота вже дуже точна.
у мене склалась думка, що вам "підігнали" рушничку дуже добре постріляну та розхилитану, а щоб купи трималась і не гойдалась - замінили (похабно) вісь, не підганячи її до гака на стволі, ось чому і косить трохи. щоб це точно зрозуміти, то складіть рушницюі подивіться на колодку зі сторони спускових гачків (знизу) - вигравіювана назва рушниці, далі болт з 6ма прорізами, і видно нижню площадку підствольного гака - як вона сидить? без перекосів? має сидіти ідеально рівно - запідлице з загальною площиною колодки. огляньте сам підствольний гак чи немає слідів втручань - запили, сліди від ударів молотка тощо.
тепер моя думка - позбавляйтесь цієї рушниці. ІМХО
 

boroda1977

Мисливець
наверняка меняли болт.
у меня в иж 12 болт похоже выбивали и перекручивали. я когда его покупал не досмотрелся. скорей всего чтоб люфта не было.
но откровенно говоря ижик у меня с 2005го. брал с рук. то люфта и близко нет. а то что болт выбивали видно.
скорей всего что и у Вас в ружье была такая процедура.
но затирания у меня нет.
 

exceptional

Новачок
у мене склалась думка, що вам "підігнали" рушничку дуже добре постріляну та розхилитану, а щоб купи трималась і не гойдалась - замінили (похабно) вісь, не підганячи її до гака на стволі, ось чому і косить трохи. ІМХО
Не хочу Вас образити але напевно Ви помиляєтесь. За рушницю ні копійку не заплатив. Рушниця потрапила до мене після смерті власника. Буду прислухуаатись Ваших порад, прийду додому, зложу, подивлюсь з низу зі сторони спускових крючків
 
Останнє редагування:

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
у будь якому випадку до майстра там робота вже дуже точна.
Согласен.
тепер моя думка - позбавляйтесь цієї рушниці.
Нууу.. зачем спешить? Если стволы в порядке и нет сыпи и раковин, то все остальное исправимо, и Ижик еще постреляет долго.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не хочу Вас образити але напевно Ви помиляєтесь.
та які образи! все в нормі, я ж сказав моя думка - це не істина в останній інстанції, тим більше по 3х фото все що бачили, а тримаючи в руках додати можне ще багато чого і доброго і не дуже.
 

exceptional

Новачок
Шановний vitmah. Ви казали що у Ви з таким зіштовхувались, можливо підскадете скільки часу займе ремонт?
 
Статус
Закрита.
Зверху