Разрешение на охоту

Статус
Закрита.

Drywka

Новачок
Доброго времени суток , уважаемые Охотники !!!!
Покапался на форуме , не нашёл , а может не доглядел !
Подскажите молодому ЗЕЛЁНОМУ ))
1)Какие документы нужны , кроме ружья и разрешения на него )))))) для того , что бы заняться этим прекрасным родом занятия как ОХОТА ))
2)Какова цена!?
3)В какое время года лучше этим заняться , ибо я так понимаю сейчас безсмысленно конец сезона , но блин руки чешутся , слюньки зелёные текут ну воооообщем ))
4)Где территориально для Днепропетровска это находиться ?? P.s кто знает !
Заранее благодарен , за помощь !
 

Mechanik

Снайпер
Вітаю Вас Молоде Покоління Мисливців.

Що Вам треба мати з документів? Документами на право полювання є:
1. посвідчення мисливця
2. членський квиток УТМР та вкладинка про сплату членських внесків
3. контрольна картка обліку добутої дичини
4. відстрільна картка або ліцензія
5. дозвіл на зброю
6. паспорт на мисливську собаку (за наявності такої)
з відміткою про допуск до полювання у поточному році у разі їх використання під час полювання.

Зазначені документи мисливець зобов'язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред'являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Ціна питання? Тут є багато ньюансів...а саме потрібен час, знання та гроші
На мою думку щоб отримати вище вказані документи на руки, десь в 3000 грн впишитесь. Ліцензія не враховується.
Взятки не давати, тому що сума Ваших розходів збільшиться в рази!!!

Коли зайнятись цією справою?
Чим скоріше, тим краще і більше користі буде для Вас.
Ваш час настав.

Де знаходиться контора в Дніпрі?
Думаю що порядний місцевий мисливець Вам дасть адреси установ та закладів.
Тому інформацією не володію, так як проживаю в іншому регіоні.
Успіхів Вам, в нашій ПОЧЕСНІЙ СПРАВІ - МИСЛИВСТВО.

Молодой%20охотник-1.jpg
 
Останнє редагування:

Drywka

Новачок
Вітаю Вас Молоде Покоління Мисливців.

Що Вам треба мати з документів? Документами на право полювання є:
Дуже дякую вам за відповідь , не підкажете які потрібно мати документи , для оформлення усього вище перерахованого !?

Назріло ще одне питання для розвіювання смутку ! Дозволено брати на охоту собаку яка без паспорта , та не належить до КСУ !?
Якщо можливо , то як це робиться !? З повагою Андрій
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Где территориально для Днепропетровска это
Уоор - комсомольская между Ленина - Короленко.
Лесхоз набережная Победы, в доме природы, за военкой металла, вход сзади по леснице!
 

Mechanik

Снайпер
не підкажете які потрібно мати документи , для оформлення усього вище перерахованого !?
1 посвідчення мисливця (особистий паспорт, фото 3х4 - 2шт. , здати екзамен в лісництві, та сплатити в банк їхні послуги)
2. членський квиток УТМР (фото 3х4, та сплатити за послуги, рахунки для сплати Вам нададуть в УТМР)
3.контрольна картка обліку добутої дичини або ліцензія ( отримуєте в лісництві або ж в УТМР, за яку сплачуєте)
4.відстрільна картка або ліцензія ( отримуєте в лісництві, або ж в УТМР, за яку сплачуєте кошти)
5.дозвіл на зброю (медична довідка, довідка про навчання поводження зі зброєю, фото 3х4 - 2шт)

Тепер окремо по данному питанню.
6. Паспорт на мисливську собаку
Порядок видачі паспортів на собак мисливських порід, відноситься до повноважень спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади, з питань лісового і мисливського господарства та полювання.
Таким органом є ФМСУ (федерація мисливського собаківництва України) або ж УТМР
а. Для отримання паспорта власник собаки подає організації довідку про походження собаки або родовід(щенячка), видані в установленому порядку та 2 фото собаки 4х8 (лівий бік)
б. Паспорт має бути виданий в 15-денний термін з дня подачі власником собаки документів до організації, яка його видає.
Паспорт видається після досягнення 10-місячного віку собакою.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
з відміткою про допуск до полювання у поточному році у разі їх використання під час полювання.
Ошибаетесь. Этот пункт уже давно не действует:

9) у статті 15:
у частині другій:
в абзаці третьому слова "з допуском до полювання у поточному
році" виключити;
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1827-17
 
Останнє редагування:

Drywka

Новачок
1 посвідчення мисливця (особистий паспорт, фото 3х4 - 2шт. , здати екзамен в лісництві, та сплатити в банк їхні послуги)
2. членський квиток УТМР (фото 3х4, та сплатити за послуги, рахунки для сплати Вам нададуть в УТМР)
3.контрольна картка обліку добутої дичини або ліцензія ( отримуєте в лісництві або ж в УТМР, за яку сплачуєте)
4.відстрільна картка або ліцензія ( отримуєте в лісництві, або ж в УТМР, за яку сплачуєте кошти)
5.дозвіл на зброю (медична довідка, довідка про навчання поводження зі зброєю, фото 3х4 - 2шт)

Тепер окремо по данному питанню.
6. Паспорт на мисливську собаку
Порядок видачі паспортів на собак мисливських порід, відноситься до повноважень спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади, з питань лісового і мисливського господарства та полювання.
Таким органом є ФМСУ (федерація мисливського собаківництва України) або ж УТМР
а. Для отримання паспорта власник собаки подає організації довідку про походження собаки або родовід(щенячка), видані в установленому порядку та 2 фото собаки 4х8 (лівий бік)
б. Паспорт має бути виданий в 15-денний термін з дня подачі власником собаки документів до організації, яка його видає.
Паспорт видається після досягнення 10-місячного віку собакою.
Дякую !! Будемо пробувати !
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Собака без паспорта как ружьё без документов!
Так же слыхал истории,как некоторые нерадивые охотники при встрече с егерской службой и собачкой без доков,сразу шли в отказ,мол не моя это собачка,прибилась по дороге.Думаю не стоит рассказывать что было с собачкой после этих слов?
 

Drywka

Новачок
Собака без паспорта как ружьё без документов!
Так же слыхал истории,как некоторые нерадивые охотники при встрече с егерской службой и собачкой без доков,сразу шли в отказ,мол не моя это собачка,прибилась по дороге.Думаю не стоит рассказывать что было с собачкой после этих слов?
Всё печально , Законодательсьво оставляет желать лучшего !
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Ігор Вас

Мисливець
В нас країна дурацьких законів, а саме перебування в угіддях з собакою мисливських порід (навіть без рушниці) без документів прирівнюється до браконєрства, а про дворнягу нічого, тобто полювання з такою собакою буде дозволено.Я розумію, що для чистопордності документи необхідні, але для полювання? Нам потрібно ,щоб не залишалися підранки чи я неправий?
Сам був свідком як стріляли по трьом кабанам, отож одного знайшли, а двох (через три) дні знайшов лісник вже вздутих.
Якби була собачка такого б небуло.
 

Ігор Вас

Мисливець
Як ви собі уявляєте полювання з собакою без документів?
Я нічого не уявляю, а просто вказую на прогалину в законодавстві.
Відомі випадки, коли собака без роду і племені дає конкретного фору найдипломованішим песикам.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Відомі випадки, коли собака без роду і племені дає конкретного фору найдипломованішим песикам.
Тут я з вами цілком згодний,ще мій дід розказував мені , як у його батька була собачка Сільва,так от коли вони йшли в поле,Сільва завжди приносила зайця,а коли були на рибалці то вона носила качок. Але на сьогоднішній день це браконьєрство! Я прекрасно розумію,що такий бізнес ніхто не попустить,і ніхто не дозволить полювати тільки з вет паспортом. Бо це чись бариш!
 

Ігор Вас

Мисливець
ст. 12 Закону України "Про мисливське господарство та полювання"
До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з
будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи
ловчими звірами і птахами......
ст. 34 даного Закону....На собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів, які використовуються для польових випробувань або полювання, власник повинен мати паспорт....
Тобто, користуючись принципом: "те, що не заборонено - дозволено" полювання з дворнягою буде можливе, а от з собакою мисливської породи, але без документів - браконєрство.
 
Статус
Закрита.
Зверху