Ремонт стволів

Статус
Закрита.

kylbaba

Новачок
Шановне товариство, потребую Вашої допомоги.
В рушниці ИЖ-26е розірвало правий ствол. (((
Рушниця для мене дуже цінна так як перейшла в спадок від старого мисливця.
Можливо хтось має інформацію де можна придбати нові столи, або де можна відремонтувати старі.
Дякую....
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Шановне товариство, потребую Вашої допомоги.
В рушниці ИЖ-26е розірвало правий ствол. (((
Рушниця для мене дуже цінна так як перейшла в спадок від старого мисливця.
Можливо хтось має інформацію де можна придбати нові столи, або де можна відремонтувати старі.
Дякую....
Видимо не сильно ценное ружьё, раз совали в него все, что лезет.....
Опишите, как это произошло, дабы уберечь остальных...
А по поводу перепайки постучитесь к Витмаксу в миру, Виталий, у него кто-то знакомый есть, который может перепаять.....
 

kylbaba

Новачок
Ви не праві. Рушниця Дуже цінна для мене. А було наступне - ішов по схилу, посховзнувся і упав. Від цього піднявся заєць 15 метрів від мене. Ну і все. Зайця я взяв з другого пострілу, а від першого у правому стволі зробився дефект ((((
Дякую за пораду
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Буга

Снайпер
Шановне товариство, потребую Вашої допомоги.
В рушниці ИЖ-26е розірвало правий ствол. (((
Рушниця для мене дуже цінна так як перейшла в спадок від старого мисливця.
Можливо хтось має інформацію де можна придбати нові столи, або де можна відремонтувати старі.
Дякую....
Запирайте майстра скільки це буде коштувати . Може дешевше вийде купити стволи .
 

kylbaba

Новачок
Я вже взнавав в дозвільній чи не можуть вони допомогти, відповідь була негативна.
Може хтось знає де стволи можна придбати?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Это аферисты Гебельсы и люди с барыжной уооровской площадки к ним не могут обращатся.... Но стволы по цене 2х ружей врядли нужны....
А Вы ссылку даете, Вы у них брвли, что то или так поговорить?
 

kylbaba

Новачок
Дуже круто вони беруть- 500 мертвих американських президентів. І розрахунок проводять по курсу долара. Але відколи російський товар прив'язали до американської валюти?
Буду продовжувати шукати дешевші варіанти.
 

Буга

Снайпер
Дуже круто вони беруть- 500 мертвих американських президентів. І розрахунок проводять по курсу долара. Але відколи російський товар прив'язали до американської валюти?
Буду продовжувати шукати дешевші варіанти.
500 і з підгонкою стволів ? Чи тільки за стволи ?
 

saeco

Мисливець
Дуже круто вони беруть- 500 мертвих американських президентів. І розрахунок проводять по курсу долара. Але відколи російський товар прив'язали до американської валюти?
Ціна на російський товар, власне зброя, що відпускається на експорт, формується виключно в дол. США.
 
Статус
Закрита.
Зверху