Ремінь для рушниці

Микола ARMS

Мисливець
Всім привіт! Цікавить питання в плані практичності трьохточкового реміня для носіння гладкоствольної рушниці. Хто мав досвід порадьте, який краще обрати, двохточковий чи трьох? Як визначитися з довжиною та шириною при виборі, А також формі?!
Буду радий посиланням на місця з хорошим вибором в приват) Дякую
 

mykro

Мисливець
Це такий легкий натяк, що забагато спорядження недоцільно, а так, що кому подобається, кому блондинки, кому брюнетки :D Пробував я трьохточковий ремінь, мені не сподобалось. На качку беру еластичний ремінь, на ходову простий з стропи. Маю шкіряний, фааайний, але намокає зараза.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Це такий легкий натяк, що забагато спорядження недоцільно, а так, що кому подобається, кому блондинки, кому брюнетки :D Пробував я трьохточковий ремінь, мені не сподобалось. На качку беру еластичний ремінь, на ходову простий з стропи. Маю шкіряний, фааайний, але намокає зараза.
Якщо фааайний і вам не потрібен, то давайте фото і ціну, обсудимо! :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
На "пузотерке" должен стоять кенгурятник :) Красиво!
 

ктв

Мисливець
В ЮТубе есть толковое видео. У меня был на п/а. Заказывал здесь на форуме,вроде в Кременчуге делали.
Потом переделал на обычный.Не пошло... Для изготовления учитывают рост охотника и длину ружья.
 

Копатыч

Зброяр
Буду радий посиланням на місця з хорошим вибором в приват)
А почему, в "приват", делает человек, на Форуме, зачем стесняться .....
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Изготовлю-на-заказ-трёхточечный-ремень-патронташ.10533/
Нужен или нет, не знаю, сам не имел ........, да и положа руку на сердце, скажу откровенно, на утку - простой самодельный (кожа), на зайку - вообще без такового, ружье всегда в руках .... Правда все зависит от "веса" вашего изделия .... когда у меня была МЦ 21-12, носил с ремнем, Франки - без ....., все таки "пол кило" разницы, а с каждым пройденным километром, эта "разница", становится ощутимой .....
 

Микола ARMS

Мисливець
Кто пользовался такими ремнём , раскажите как себе зарекомендовал? Интересует фирмы Avery, как на фото. Спасибо
 

Вкладення

ATIS

Снайпер
upload_2018-2-23_12-12-20.jpeg
Користуюся на напівавтоматі ось таким, тільки чорного кольору, з всіх ременів що мав раніше, цей найбільше сподобався. В Рівному є в Арсеналі. Придбав, вроді, за 250грн, рахую що недорого.
 

1.11

Слідопит
Цікавить питання в плані практичності трьохточкового реміня для носіння гладкоствольної рушниці. Хто мав досвід порадьте, який краще обрати, двохточковий чи трьох? Як визначитися з довжиною та шириною при виборі, А також формі?!
Володів 3-х точковим півроку і так не зрозумів в чому його кайф. У підсумку, продав.
Рекомендую 2-х точковий, але з ковзаючим механізмом для зміни довжини. Допомагає регулювати довжину в залежності який тип одягу - літній чи зимовий.
Маю 2 таких ремені (купив в США):
а) з резинкою - використовую для Вепрь 12; Є Українського виробництва а магазинах "Проф 1"

б) без резинки (снайперський) - використовую для карабіна. В магазинах не бачив.
 

Валериевич

Мисливець
Охочусь вообще без ремня. Пробовал и трехточку, брал у форумчанина Фрола, не мое. Ношу на левом предплечии, правая рука на шейке приклада. Очень удобно при вскидке, ни чего не болтается и не мешает сосредоточиться на выстреле. Трехточка лежит для красоты дома, как и остальные ремни.
 

Виталлий

Мисливець
Субъективно: на охоте ружье надо носить в руках. Ремень - в кармане, пристегивать, только когда идешь там, где стрелять не собираешься. ( например донести по селу до машины).
 

Виталлий

Мисливець
Я так понимаю, что статьи вы не знаете. А в Украине в УООР всё, что не запрещено - всё разрешено.
От вас впервые слышу, что в населенном пункте нел зя носить оружие на ремне.
Аргументируйте свою точку зрения, или не вводите в оману форумчан.
 
Зверху