Ремінь для рушниці

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем Микола ARMS, 24 гру 2017.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Всім привіт! Цікавить питання в плані практичності трьохточкового реміня для носіння гладкоствольної рушниці. Хто мав досвід порадьте, який краще обрати, двохточковий чи трьох? Як визначитися з довжиною та шириною при виборі, А також формі?!
    Буду радий посиланням на місця з хорошим вибором в приват) Дякую

2. Пью

Пью Мисливець

Без каллиматора с ЛЦУ он не работает! И придётся добавить броник, каску и нож от Рембы! Чтоб всё как у настоящего охотнега!!!

Копатыч та NORD_10 подобається це.
  3. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Простите но ничего не понял из вашего поста:(

4. Пью

Пью Мисливець

"Трёхточка" на охоте - это как кенгурятник на "пузотёрке".

ATIS та mykro подобається це.
  5. mykro

mykro Мисливець

Це такий легкий натяк, що забагато спорядження недоцільно, а так, що кому подобається, кому блондинки, кому брюнетки :D Пробував я трьохточковий ремінь, мені не сподобалось. На качку беру еластичний ремінь, на ходову простий з стропи. Маю шкіряний, фааайний, але намокає зараза.

6. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Якщо фааайний і вам не потрібен, то давайте фото і ціну, обсудимо! :D

7. mykro

mykro Мисливець

Подарунок, найду якусь стару курковочку, вчеплю на неї, завішу на стіну і буду любуватись :rolleyes:

OSIPOV81 та 1gena73 подобається це.
  8. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Ось тепер зрозуміло:D

Пью подобається це.
  9. 1gena73

На "пузотерке" должен стоять кенгурятник :) Красиво!

mykro подобається це.
  10. Пью

Пью Мисливець

И "люстра"! И "лифт"! Ну и "дудка" сзади 12 дюймов, куда-ж без неё?

1gena73 та mykro подобається це.
  11. mykro

mykro Мисливець

В мене є, а ще на нього зручно ставати, щоб лобовуху протерти і протитуманки вчепити можна :)

1gena73 подобається це.
  12. 1gena73

Это уже не "пузотерка", а "внедорожник" :)

13. ктв

ктв Мисливець

В ЮТубе есть толковое видео. У меня был на п/а. Заказывал здесь на форуме,вроде в Кременчуге делали.
    Потом переделал на обычный.Не пошло... Для изготовления учитывают рост охотника и длину ружья.

14. Копатыч

Копатыч Снайпер

А почему, в "приват", делает человек, на Форуме, зачем стесняться .....
    http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Изготовлю-на-заказ-трёхточечный-ремень-патронташ.10533/
    Нужен или нет, не знаю, сам не имел ........, да и положа руку на сердце, скажу откровенно, на утку - простой самодельный (кожа), на зайку - вообще без такового, ружье всегда в руках .... Правда все зависит от "веса" вашего изделия .... когда у меня была МЦ 21-12, носил с ремнем, Франки - без ....., все таки "пол кило" разницы, а с каждым пройденным километром, эта "разница", становится ощутимой .....

Поділитися цією сторінкою

Графф