Воронение, оксидирование. Индивидуальная разработка гравюры любой сложности под любой предмет

mrjura

Мисливець
Ну так скинули би вже фото та ціну раз відповіли в темі
Вітаю. Каратамульк і так є в темі, сторінка 6. Т03 63. Метал реставрував Олександр Гравер, дерево Микола niko. По ціні, два роки назад було 4,5 тис. грн. Стосовно того, що людина в темі, його постійний клієнт на фото.
P. S. З дорогою вийшло дешевше і швидше ніж звертатися до столичних.
 

Вкладення

Останнє редагування:

сантёр-34

Мисливець
Шедевр!!
Напишите,пжлста ,в личку стоимость этой работы,можно попроще чуток...и отдельно воронение и дерево улучшить или заменить?
 

Coca-cola

Новачок
Вітаю. Мені дерево робив колега Олександра Гравера. Ціна якість супер. Рекомендую.
Саша його теж рекомендував, але мені далеко їхати. Мій майстер з Білої Церкви обіцяє після новорічних свят узятись за роботу. Ще є складність з гарною заготовкою, може хтось порадить де знайти.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ще є складність з гарною заготовкою, може хтось порадить де знайти
питайте свого майстра вони в курсі таких речей - так надійніше, тому що з поганої і невитриманої заготовки жоден майстер не візьметься до роботи - то його ім"я та репутація. тому хай майстер сам візьме, а Ви заплатите.
 

mrjura

Мисливець
Саша його теж рекомендував, але мені далеко їхати. Мій майстер з Білої Церкви обіцяє після новорічних свят узятись за роботу. Ще є складність з гарною заготовкою, може хтось порадить де знайти.
Вітаю. Яка ціна на сьогодні в Ігоря? Заготовку хай майстер пропонує, щоб потім не було питань!
Чекатимо фото нової роботи.
 

Coca-cola

Новачок
Вітаю. Яка ціна на сьогодні в Ігоря? Заготовку хай майстер пропонує, щоб потім не було питань!
Чекатимо фото нової роботи.
Мій майстер не Ігор, за Білою Церквою є ще один, він робив мені вже три приклади. Заготовку якщо знайду то купувати тільки з ним.
 
Останнє редагування:

Серёга_86

Новачок
Добрый день! 1) Производите ли устранение поперечного шата на ИЖ-58? 2)Где Вы находитесь териториально? Спасибо
 

мунька

Мисливець
да круто конечно,но и денег это стоит не малых наверное....хоть примерно ктото может сказать сколько,личный интирес....
 

Ohotnik47

Слідопит
Прочитав усю тему, схиляю перед Майстром голову.
Приємно знати, що у нас ще є такі Майстри.
На рівні Держави потрібно збирати Майстрів та організовувати школи художньої майстерності для молоді бо китайпром заполонить усе.
З пов.
 

Гравёр

Мисливець
Прочитав усю тему, схиляю перед Майстром голову.
Приємно знати, що у нас ще є такі Майстри.
На рівні Держави потрібно збирати Майстрів та організовувати школи художньої майстерності для молоді бо китайпром заполонить усе.
З пов.
Совершенно с Вами согласен.
 
Зверху