Рибальство по білетах на ставах УТМР

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем FISH Limp, 20 жов 2017.

1. FISH Limp

FISH Limp Новачок

Підскажіть будь-ласка які нормативно правові акти передбачають обілечування рибалок на ставах УТМР. Єгер підходить і каже рибальство платне 50 гривень і дає бумажку яку можна самому надрукувати, а якщо не бажаєш платити йди з ставка. Це законно? Куди йдуть кошти? Якщо це передбачено законном хотілося б цей закон почитати та зясувати чим керується єгер.

2. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Ну, а власне єгеря Ви про таке запитали? Він повинен ознайомити Вас із прейскурантом та правилами користування цим ставком. Там обов'язково повинно бути зазначено, хто, як і на підставі чого користується цим ставком та встановим платне користування та у яку ціну.
    А чим завірена та "бумажка"? Печатка якась є і чия?
    А потім будемо шукати закони, на підставі яких все там відбувається.

NORD_10 подобається це.
  3. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

якщо ставок перебуває у користуванні УТМР на законних умовах (оренда) то все що знаходиться в ньому є власністю суб"єкта господарювання, а далі все відповідно ст.6 ЗУ "Про аквакультуру"

Стаття 6. Право власності на об’єкти аквакультури

1. Об’єкти аквакультури можуть перебувати в державній, комунальній чи приватній власності.

2. Об’єкти аквакультури, які розведені, утримуються та/або вирощуються підприємствами, установами та організаціями державної або комунальної власності, є об’єктами права державної або комунальної власності.

3. Об’єкти аквакультури, які розведені, утримуються та/або вирощуються суб’єктами аквакультури у межах наданих їм відповідно до закону у приватну власність, в користування рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), рибогосподарських технологічних водойм, акваторій (водного простору) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України, у межах належних їм технологічних пристроїв і споруд (рибницький басейн, плавучий рибницький садок тощо) або набуті іншим не забороненим законом шляхом, перебувають у їх приватній власності.

4. Не можуть перебувати у приватній власності об’єкти аквакультури, що потрапили в умови природної волі за межі наданих суб’єктам аквакультури в користування рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), рибогосподарських технологічних водойм, акваторій (водного простору) внутрішніх морських вод, територіального моря, виключної (морської) економічної зони України або цілеспрямовано вселені у водні об’єкти (їх частини).

4. cagor

cagor Мисливець

Но також не потрібно забувати, що не всі біо ресурси які є в водоймі належать орендатору, тільки ті які цей орендар запустив в цей водойом, та має на це відповідні документи. А аборигенні види, які були в водоймі до взяття водойми в оренду належать державі і орендар ніякого права на них не має, тобто тут діють правила спортивного і любительського лову, і за типовим договором орендар повинен виділити спеціальні місця де БЕЗОПЛАТНО кожен бажаючий може ловити аборигенну рибу. А то були вже такі ОРЕНДАРІ, ставок взяли, рік рибу не запускали, потім спустили воду, вибрали всю рибу и передали в суб оренду. Бізнесмені:mad:.

5. cagor

cagor Мисливець

6. FISH Limp

FISH Limp Новачок

Діло у тому, що то не орендний ставок, а дісно ставок районного УТМР. А власне як все відбувалося коротко розповім. Підійшов єгерь і каже :
    -Хлопці купляємо білети 50 гривень тут платно тільки можна ловити рибу;
    -Мій товариш запитав: а де табличка повідомлення що тут платно тільки ловити і хто Ви представтесь будь-ласка та покажіть якийсь документ;
    Він : який тобі документ я єегер на цьому ставку, гроші даєте? не тоді забирайтеся.
    Мій товариш : звідки я можу знати кому я даю гроші? і за що? Я нічого не порушую, а якщо вважаєте що порушую викличіть поліцію будемо розбиратися.
    Він : Пішов ти на х....й, Я зараз як визву ребят то тоді розберемся.
    Оце така власне і була дискусія

7. cagor

cagor Мисливець

Вони його самі викопали? Все одно документи повинні бути.
    Вам потрібно було визивати поліцію, і розбиратись. Це схоже більше на ГОП СТОП.

8. Яковлев В.А.

Щось, якось, ситуація виглядає незакінчено... То ви пішли, чи він визвав хлопців?

9. cagor

cagor Мисливець

Житомерщина? Знаю там один ставок так його організація УТМР викопала за свої кошти, запустили рибу і для членів є відловочні картки на рік, гроші ідуть на зариблення, дуже правильно все організовано.

Genry подобається це.
  10. NORD_10

cagor подобається це.
  11. cagor

cagor Мисливець

Вибачаюсь, не прийняв до уваги.

NORD_10 подобається це.
  12. NORD_10

уже чітко прописано, що навіть ті які утримуються з моменту набуття прав на користування, тому що навіть дикий карась та амурський чебачок (синька) їдять корми.

13. Яковлев В.А.

Бачу, з Вас ніякої інформації не витягнеш, тому спробую відповісти на ваше початкове запитання.
    Як натякнув шановний Норд_10, треба починати із Закону України "Про аквакультуру".
    http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/5293-17/page?text=%F0%E5%EA%F0%E5%E0%F6%B3
    "Стаття 1. Визначення термінів
    1. У цьому Законі нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:
    аквакультура (рибництво) - сільськогосподарська діяльність із штучного розведення, утримання та вирощування об’єктів аквакультури у повністю або частково контрольованих умовах для одержання сільськогосподарської продукції (продукції аквакультури) та її реалізації, виробництва кормів, відтворення біоресурсів, ведення селекційно-племінної роботи, інтродукції, переселення, акліматизації та реакліматизації гідробіонтів, поповнення запасів водних біоресурсів, збереження їх біорізноманіття, а також надання рекреаційних послуг;
    рекреаційні послуги у сфері аквакультури - діяльність, пов’язана з організацією відпочинку, в тому числі з наданням права на здійснення любительського та спортивного добування (вилову) об’єктів аквакультури, а також створенням умов для спостереження за гідробіонтами з метою задоволення естетичних і пізнавальних потреб.
    Стаття 13. Напрями та види аквакультури
    1. За напрямами діяльності аквакультура може здійснюватися з метою:
    отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура);
    штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів;
    рекреаційних послуг.
    5. Для надання рекреаційних послуг у сфері аквакультури з метою оздоровлення, відпочинку, екологічного виховання населення суб’єкт аквакультури визначає місця у межах наданих у користування рибогосподарських водних об’єктів (їх частин), рибогосподарських технологічних водойм.
    Рекреаційні послуги у сфері аквакультури можуть надаватися суб’єктом аквакультури на платній або безоплатній основі".

"Водний кодекс України

"Стаття 51. Користування водними об’єктами на умовах оренди
    У користування на умовах оренди для рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, лікувальних, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт можуть надаватися водосховища (крім водосховищ комплексного призначення), ставки, озера та замкнені природні водойми".

О це відповідь на Ваше питання про закон.
    А далі у єгеря питайте прейскурант, перевіряйте службове посвідчення та звертайте увагу на "білети", якими вас "обілечують".

Останнє редагування: 20 жов 2017
  14. Genry

Genry Мисливець

А Вы можете описать как выглядел человек, что представился егерем?

15. FISH Limp

FISH Limp Новачок

Вибачте форумчани був відсутній коли ви відповідали мені Єгер виглядав ну як похилого віку і додачу ще сказав він я нагадав що у нього мала зарплата 600 грн на місяць. Ми пішли мій товариш не конфліктний, я наполягав щоб визвати поліцію. Ми вже міркуємо знову піти на той став і як то кажуть дізнатися по справедливості все як потрібно щоб було. Модератору за силку дякую цікаво.

Поділитися цією сторінкою

Графф