Робота місцевих УТМР.

Статус
Закрита.

Baron

Новачок
Назва документа може бути приблизно така: Про затвердження Порядку розрахунку, погодження і дотримання пропускної спроможності мисливських угідь........
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Baron;34937 сказав(ла):
Яковлев В.А. писал:
Да чтобы "дорегулировать до требований Закона" нарушение, получаемое применением сезонок.


Питання, так би мовити, на засипку. :) Де можна прочитати про порядок розрахунку по цій нормі закону? Окрім кримського, в публічному доступі знайти не зміг. Або погано шукаю, або такого документу не існує, або "таємниця за сімома печатками". :)))
Олексійович, просвітіть будь ласка, можна в лічку.
Перепрошую, трошки не зрозумів, про що йде мова? Розшифруй, будь ласка!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Baron;34939 сказав(ла):
Назва документа може бути приблизно така: Про затвердження Порядку розрахунку, погодження і дотримання пропускної спроможності мисливських угідь........
О! Бач, а на звороті не подивився...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
З цього питання (визначення пропускної спроможності), то про останню встановлено у п. 23 Настанови з упорядкування мисливських угідь.
Справа у тому, що наказом Держкомлісгоспу України від 21.06.2001 № 56 (зареєстрований в Мінюсті 31.08.2001 за № 771/5962) було затверджено "Порядок проведення упорядкування мисливських угідь", який було видано окремим виданням у вигляді брошури під назвою "Настанова з упорядкування мисливських угідь", розділом ІІ якого була надрукована "Настанова з упорядкування мисливських угідь", де й є пункт 23.
До речі, слід відмітити, що лише розділ І "Порядок проведення упорядкування мисливських угідь" затверджений вищеназваним наказом та юстирований, а розділ другий - ні. Тому його виконання, за нашим законодавством, не обов"язково. Та й виписаний пункт 23 не зовсім вдало...
Будеш у Києві, заходь, дам брошуру почитати
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Можна цю брошуру знайти у любому обласному управлінні лісового та мисливського господарства (а може й у екологів, облрадах УТМР)
 

Baron

Новачок
Є в мене ця Настанова. Але буду в столиці - обов`язково зайду.

Яковлев В.А. писал:
Та й виписаний пункт 23 не зовсім вдало...


Я саме про це і веду мову. Можливо є окремий наказ єкології чи лісництва (по типу кримського), в якому більш розширено і доступно висвітлюється дане питання та пройшовший юстицію. Чи приймались якісь зміни з 2001 року?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Наскільки я знаю - ні.
Є навчальні посібники з мисливствознавства, а юстированих інструкцій я не знаю
 
Статус
Закрита.
Зверху