Роги оленя

Статус
Закрита.

Maximus1983

Мисливець
Доброго дня шановні мисливці.
Під кажіть будь ласка скільки можуть коштувати такі роги оленя, я чесно навіть й приблизно не знаю їхню ціну.
Мисливець ,мій земляк, який
добув їх на полюванні років з десять тому вирішив продати їх, а ціну знає так само як я.
IMG_3219.JPG
 

Maximus1983

Мисливець
Чесно коли фотографував не додумався зважити та поміряти.
Незнав , що це важливо.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня шановні мисливці.
Під кажіть будь ласка скільки можуть коштувати такі роги оленя, я чесно навіть й приблизно не знаю їхню ціну.
Мисливець ,мій земляк, який
добув їх на полюванні років з десять тому вирішив продати їх, а ціну знає так само як я.
Переглянути вкладення 295248
http://howmuch.in.ua/skolko-stoyat-roga-v-ukraine/
 

Буга

Снайпер
Доброго дня шановні мисливці.
Під кажіть будь ласка скільки можуть коштувати такі роги оленя, я чесно навіть й приблизно не знаю їхню ціну.
Мисливець ,мій земляк, який
добув їх на полюванні років з десять тому вирішив продати їх, а ціну знає так само як я.
Переглянути вкладення 295248
А в якій області він добув оленя ? Покажіть фото зрізу рога від черепа .
 

Maximus1983

Мисливець
Олень був добутий в Лисянському районі Черкаської області, близько 10-ти років тому. Фото зрізу попрошу товариша завтра піти до власника (його дядька) зробити.
Сам не можу бо вчора поїхав на Київ.
Пане Буга а, що зріз може показати?
Цікавлюсь бо не розуміюсь на цьому.
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Це вже не трофей, а декоротивний матеріал для виготовлення чого небудь в мисливському стилі ( люстри, крісла)
Може хто купить для виготовлення таксідермічної фігури тощо. Ту суму, що вказали вище, можна вважити лише з черепом, а тут або зрізані, або скинуті ;)
Да і не хватає відростка (глазного<рос>) знизу другого на обох рогах... o_O Так, що думаю ціна нижча.

П.С. По формі, десь добутий в районі Богуслава...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Мисливець ,мій земляк, який
добув їх на полюванні років з десять тому вирішив продати їх, а ціну знає так само як я.
Це скинуті грудневі роги оленя і до трофейного вполювання їх мисливці ніякого відношення не мають.Трофейної цінності вони не мають ніякої,а значить ціна їх як розхідний матеріал для виготовлення мисливського ширпотребу!!
 

Maximus1983

Мисливець
Богуслав це наш сусідній район, але власник говорив, що добув все таки в нашому Лисянському.
Ну незнаю власник сказав, що добув того оленя особисто.
Я ту людину знаю давно, не повинен був збрехати.
Про трофейність та цінність цих ріг говорити не берусь в силу своєї необізнаності.
Скажу власнику як є, а там хай вирішує.
 
Останнє редагування:

Maximus1983

Мисливець
Ось таке фото сьогодні скинули.
І мабуть я так розумію пора закривати тему.
Всим дякую хто відгукнувся.
 

Буга

Снайпер

Maximus1983

Мисливець
Я так розумію, що Ви маєте на увазі, що він(власник) збрехав мені про добуття цих ріг на полюванні.
Але він вже людина в роках,не молодий пацан, тому я йому схильний вірити, а як насправді вже й сам незнаю.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Maximus1983

Мисливець
Зрозуміло,дякую.
12-го поїду на відкриття, і скажу йому, що він трішки Барон Мюнхаузен!!!
Всим Дякую , і з наступаючим святом -"Відкриття сезону-2017"
 
Статус
Закрита.
Зверху