Розплідник енейко

Статус
Закрита.

Voin33

Мисливець
Хто що чув про цей розплідник
Чи варто брати з відти собаку зсл .
І в кого взагалі в Україні є дійсно робочі хароші лайки,
Ане всякі виставочні ляльки обвішані медалями .
 

Кайзер

Мисливець
Хто що чув про цей розплідник
Чи варто брати з відти собаку зсл .
І в кого взагалі в Україні є дійсно робочі хароші лайки,
Ане всякі виставочні ляльки обвішані медалями .
Медаль собаці,як виставкову, так і заробочі якості,ще потрібно заробити....Можливо,Ви знаєте більш дієвий спосіб оцінки? Просвітіть.
 

huntumy

Зброяр
Хто що чув про цей розплідник
Чи варто брати з відти собаку зсл .
І в кого взагалі в Україні є дійсно робочі хароші лайки,
Ане всякі виставочні ляльки обвішані медалями .
Для каких целей Вам нужна лайка? Если только охота, от толковых собак врядли продадут
 

Voin33

Мисливець
А на рахунок медаль і всяких дипломів вальєрних полньейший бред .
Знаю таких собаководов які продають щенків від дипломованих собак по 200 $ а ті собакі на реальному полюванні пошуку ніякого по крові повні 000
В мене лайка зсл 11 років коли на полюванні з дипломіруваними /так сказати чемпіонами ) яка ні разу не була на яких лібо змаганнях. Якщо в загонці протягом 5/10 хв нІ чого не находить значіть пусто в загонці .
Пошук до 3х км
А ті дипломовані роботи даже рядом не валялися які незнаю ть куди бігти що робити пробіжать побачать що не у вальєрі і бігають дерева підсцикають .
А потім будете мені говорити да в мого собаки дипломи першого ступіню.
Нехай підранка найдуть після дощу на другий день.
І того в мене така думка про дипломованих собак .
Можливо в когось і є хароші .
Для мене особисто тільки грають роль дипломи по вільному звіру.
 

Вова!!!

Снайпер
Хто що чув про цей розплідник
Чи варто брати з відти собаку зсл .
І в кого взагалі в Україні є дійсно робочі хароші лайки,
Ане всякі виставочні ляльки обвішані медалями .
На не правильный вопрос , будет не правильным и ответ ! Всё ж зависит , что вы хотите добиться от щенка ? Точнее на кого будет ориентирована охота ? Всё подряд , куница , копытные или только кабан ?
Куница , кабан (не вольерный) - это только к бракам вам .
 

Voin33

Мисливець
Лайка должна брати все від качкі і до лося
На не правильный вопрос , будет не правильным и ответ ! Всё ж зависит , что вы хотите добиться от щенка ? Точнее на кого будет ориентирована охота ? Всё подряд , куница , копытные или только кабан ?
Куница , кабан (не вольерный) - это только к бракам вам .[/QUOTE
 

Вова!!!

Снайпер
Это -на усё подряд .:)
Лайка не кому ни чего не должна !:):D
Собаку отлично работающую по кабану , не то что по утке , а и по козе ни кто натаскивать на будет !
Лайка -это узко специализированная порода и то что мы хотим от неё добиться охоты по всему что шевелится , это не есть правильно .
Охочусь рядом с лайками , с одной стороны умные и сообразительные , с другой не уравновешенные и своенравные . Психика чисто зверовой породы .
 

Voin33

Мисливець
В ме
Это -на усё подряд .:)
Лайка не кому ни чего не должна !:):D
Собаку отлично работающую по кабану , не то что по утке , а и по козе ни кто натаскивать на будет !
Лайка -это узко специализированная порода и то что мы хотим от неё добиться охоты по всему что шевелится , это не есть правильно .
Охочусь рядом с лайками , с одной стороны умные и сообразительные , с другой не уравновешенные и своенравные . Психика чисто зверовой породы .
Не тож є два Кабеля зсл
І охочусь я з ними вже біля 10 ти років і знаю що може лайка і як має робити.
 

Voin33

Мисливець
Ну если так всё хорошо известно ... Странно что не знаете где взять щенка по своим запросам с таким стажем .:)
Раньше на щот такого не заморачувався бо в мене була сука і собі від неї залишав.
А вона попала под секача в густом очереті і не стало .
І тепер шукаю бо пока ще є біля кого вчити то хочу взять хароші го щенка.
В том колі з ким я спілкуюсь нема хароших собак
 

Voin33

Мисливець
Ще раз повторюю мене цікавить хто брав собі собак з розплідник енейко чи можливо знайомі ?
Чи хороші там собаки, мене цікавлять дорослі собаки від яких там продають щенків. Цікавить на скільки там займаються їми чи взагалі займаються, чи це просто реклама і бабки гнуть за щенків просто за рекламу що з розплідника і всяке таке.
Я щенка сам всього що мені потрібно навчу без ваших советов.
Советчики нашлись.
Мене не цікавлять собаки в яких куча дипломів всяких разних. Які не відповідають тим статусам дипломів навіть на половину.
Цікавлять дипломи тільки по вільному звіру.
 

Voin33

Мисливець
Вас спрашивают для каких целей? Кто из известных лайчатников может поручиться за Вас, что Вы будете заниматься собакой? Поймите, просто так не все продают.
Продають все і всім залежить хто скільки заплатить .
 

Вова!!!

Снайпер
Я щенка сам всього що мені потрібно навчу без ваших советов.
Советчики нашлись.
Ну тогда с такими задатками натасщика Вам можно брать любого щенка , в принципе . :)
Зачем Вам тогда от титулованных заводчиков ?..Как на меня ,тут вам тогда должен быть больше важен психотип щенка , чем дипломы собак-родителей и заслуги заводчиков .
 
Статус
Закрита.
Зверху