Розрив верхнього ствола ИЖ 27. Як бути?

Карат

Новачок
Я настроїний відрізати, головне в яку відповідальну майстерню в м.Києві чи м.Черкаси, чи м.Полтаві звернутися. Хто підкаже? Спасибі.
 

Maximus1983

Мисливець
Добрий день.
Якщо цікаво, запитаю у майстра в Києві скільки буде коштувати відновити Вашу рушницю.
Він якраз такими випадками займається , тут наскільки я розумію розірваний ствол треба міняти.
 

Карат

Новачок
Maximus1983 - спасибі за відповідь. Так, цікавить дане питання, всерівно рушницю треба відновлювати. Для цього й необхідно поспілкуватися з майстром. Maximus1983 - ще раз спасибі.
 

Maximus1983

Мисливець
Нема за що.
Завтра або після завтра буду зустрічатися з майстром, покажу йому фото розриву ствола Вашої рушниці.
Потім дам знати який вердикт майстра.
 

Maximus1983

Мисливець
Доброго дня.
Бачився тільки, що з майстром.
Він сказав, обрізка стволів, припайка
планки та оброблення зрізу клевером буде коштувати мінімум 1000 грн. Чого мінімум, бо подивишись на фото він сказав, що буде багато роботи з планкою яка сильно відійшла від стволів.
Незнаю дорого це чи ні, але такий вердикт майстра.
 

tyrist 1945

Тигр
Доброго дня.
Бачився тільки, що з майстром.
Він сказав, обрізка стволів, припайка
планки та оброблення зрізу клевером буде коштувати мінімум 1000 грн. Чого мінімум, бо подивишись на фото він сказав, що буде багато роботи з планкою яка сильно відійшла від стволів.
Незнаю дорого це чи ні, але такий вердикт майстра.
Як на мене то це нормально.
 

Карат

Новачок
Maximus1983 - дуже вдячний. А як поспілкуватись з ним по даному питанню, бо думаю серед вересня місяця втекти у відпустку, щоб зайнятись цим проблемним питанням. Спасибі.
 

Maximus1983

Мисливець
Знаю, що спасибі не булькає...
Свого інтересу я тут не маю, і мати не планую.
Нема в мене тої жилки "підприємця"!
А поговорити з ним краще при зустрічі, бо з мобілкою він не сильно товаришує.
Коли будете готові до ремонту, я Вам з майстром організую зустріч , там і обміняєтесь номерами моб. і т.д.
 

daniv volodumur

Новачок
Я б на вашому місці не обрізував нижнього ствола.Обріжте верхній припаяйте прицільну планку і на охоту.Не спішіть попитайте в інтернеті,можливо знати ствол від иж 26,58 та чимало інших моделей та перемуфтувати ваш розірваний.Мені особисто доводилось бачити обрізаний НИЖНІЙ ствол тоз 34,правда вигляд не дуже, але з нього успішно рполювали.Опитайте якомога більш майстерень та майстрів яких зараз чимало,можливо щось у них знайти,а обрізати другий ствол завжди успієте.Удачі вам.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
можливо знати ствол від иж 26,58 та чимало інших моделей та перемуфтувати ваш розірваний
Дешевле будет новый поискать. ИМХО.
А ходить на охоту с одним "огрызком", а вторым полноценным, это на большого любителя: устанешь на вопросы отвечать.
 
Зверху