Російський мисливський спанієль

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
рисова січка,потім ячнева з курячим м'ясом,об'єм грамів 200 чотири рази на день.
Дайте "дитині" яловини + геркулес (суміш круп 5 або 9 злаків) хоч місяців до 5-и.
Як на мене 200 гр забагато, шлунок в щеняти грам на 100. Тварина з мілких порід. Чим більше поживніший корм, тим він меншого об "єму.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Купив собі цуценятко цієї породи і з'явилися запитання, одне з них: чому він так жадібно їсть і складається враження,що скільки б йому не давав він стільки б і їв. Цуценяті зараз 2,5 міс. взяв я його місяць тому,власниця сказала,що їсти давати 3-4 р на день не побагато але я ж кажу бігає що барабан і їв би ще. Я його годую 4 рази на день.
Вообще-то собака (в том числе и щенок) должны жрать не столько, сколько съедят, а сколько дадут. А давать надо НОРМУ! (В зависимости от возраста, породы и нагрузки, в первую очередь!).
 

KFoR

Зброяр
Вообще-то собака (в том числе и щенок) должны жрать не столько, сколько съедят, а сколько дадут. А давать надо НОРМУ! (В зависимости от возраста, породы и нагрузки, в первую очередь!).
Мій спанька може з'їсти стільки скільки дадуть, тому годую по рекомендації
 

zmedik

Мисливець
Дайте "дитині" яловини + геркулес (суміш круп 5 або 9 злаків) хоч місяців до 5-и.
Як на мене 200 гр забагато, шлунок в щеняти грам на 100. Тварина з мілких порід. Чим більше поживніший корм, тим він меншого об "єму.
Дякую.
 
Зверху